Leedu pokkeriäss sai 8809 osalejaga WSOP turniiril kõrge neljanda koha
  • Jokker.ee
  • 13.06.2019

Leedu pokkeriäss sai 8809 osalejaga WSOP turniiril kõrge neljanda koha

Ööl vastu neljapäeva lõppes Las Vegases viis päeva väldanud ning koguni 8809 unikaalse osaleja huvi köitnud tänavuste pokkeri maailmameistrivõistluste (WSOP) arvult 19. osaturniir - $1500 No Limit Holdem Millionaire Maker.

Selle võitjaks krooniti USA ettevõtja John Gorsuch, kes võitles end välja erakordselt kehvast seisust, mil mehel oli alles vaid kaks suurt pimepanust. Esikohaga kaasnes üle 1,3 miljoni dollari auhinnaraha ning prestiižne WSOP kuldne käevõru. 

Meie mängijaid huvitab aga tõenäoliselt enamgi see, et samal turniiril saavutas neljanda koha Leedu pokkeriäss Vincas Tamasauskas (pildil). Tegemist on mehega, kes korduvalt mänginud ka Tallinnas ning jõudnud nii 2017. kui 2018. aasta OlyBet Kings of Tallinn põhiturniiri finaallauda. 

Unibet.jpg

Vincas on hittinud ka mujal ning WSOP-l cashimine polnud leedulasele samuti midagi uut. Siiski oli äsja võidetud 464 tuhat dollarit (umbes 410 tuhat eurot) mehe seni suurim ühekordne turniiriteenistus. Live-pokkerimiljonäride sekka - neid on Leedus muideks koguni viis, Eestis aga siiani mitte ühtegi - Tamasauskas sellega siiski veel ei jõudnud. 

Selleaastasel WSOP-l, mis toimub juba 50-ndat korda, on kavas täpselt 90 turniiri ning action kestab kuni 16. juulini. Nii mängijad kui ka korraldajad ootavad vägevat rekordite sadu ning üks vägev tipptulemus on juba püstitatud - 500-dollarilise sisseostuga The Big 50 No Limit Hold'em turniiril osales koguni 28 371 mängijat!

Jokker.ee soovib edu kõikidele Eesti pokkerimängijatele, kes selleaastastest WSOP-st osa võtavad. Andke aga julgelt Eesti Pokkeri kommuunis oma tegemistest teada! 

Paf.jpg

Foto: Rene Velli

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5