Maailma suurim!
  • savikoti
  • 30.05.2019
  • 0

Maailma suurim!

Kas oled pidanud end kunagi enne slotikaga mängima asumist tuvastama? Vastus on üldiselt alati jaatav. Kuid kas oled enne sama tegevuse juurde asumist pidanud end kohustuslikult ka kaaluma ja mõõtma? Tõenäoliselt mitte. Kuid Las Vegases tuleb selline protseduur läbida kui soovid mängida maailma suurimal slotimasinal Slotzilla.

Selline slotikas asub Las Vegases keset Fremonti tänavat ja mängima pääsemiseks tuleb selleni liuelda 34 meetri kõrgusel  mööda maailma pikima varikatuse all asuvat rippteed, tuhisedes 510 meetrit Supermani asendis üle tänaval kõndivate inimeste peade kiirusega 56 km/h!

Veidi pelglikematele huvilistele on "vaid" 23 meetri kõrgusel võimalik kohale jõuda ka rahulikumas tempos ning poole lühemat teed pidi  kuid seda vaid kuni kahemeetristele ning 23-136 kg raskustele (selleks on vajalikud ka sissejuhatuses mainitud protseduurid) külastajaile. 13-16 aastased peavad meelelahutusest osasaamiseks olema koos vanemate saatjatega. Kui kogu senisest actionist jäi veel väheks, saab tõsine adrenaliinisõltlane kõrgustes proovida oma õnne ka mänguautomaadil. 

Slotzilla iseenesest on ligi 12-korruselise maja kõrgune ning kogu show (eriti kui juhtud jackpoti võitma) on eriti efektne just öötundidel. Piletid maksavad alumisel ehk nn. zipline`l 25$ ringis ning ülemisel elik zoomline`l ca 50$. Soovitavalt teha netis eelbroneering kuna kohapeal pileteid saada on pea võimatu.

maxresdefault.jpg

 See meelelahutuskooslus sai Vegase ülevaatežurnaalis "Best of Las Vegas Awards” 2018 aastal: parima meelelahutussõidu; parima ekstreemseikluse ning väikese üllatusena ka parima pereatraktsiooni auhinna!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5