Märtsikuisel Triobet Live'il võidutsesid hobimängijad Anti Retsä ning Taavo Akk
  • Jokker.ee
  • 04.03.2017
  • 0

Märtsikuisel Triobet Live'il võidutsesid hobimängijad Anti Retsä ning Taavo Akk

3. märtsil Tallinnas toimunud hooaja kolmanda Triobet Live'i lõpetas hobimängijate Anti Retsä (pildil) ning Taavo Akki vaheline kokkulepe, mis tagas mõlemale mehele karjääri suurima auhinnaraha.

Nende meeste juhtimisel jõuti ka finaallauda ning kuigi vastased, eesotsas nimekate pokkeristaaride Vallo Maidla ning Ranno Sootlaga, avaldasid kõva vastupanu, jäi Anti ning Taavo vankumatu tahe siiski peale. Omavahelist esikohaduelli pidama ei hakatud, vaid jagati auhinnaraha vastavalt punktiseisule: nii teenis Anti 2336, Taavo aga 1900 eurot. Sellele lisandusid mängu käigus kogutud pearahad, mis tagasid meestele vastavalt 175- ning 150-eurose lisapreemia. 

Viimasena pääses poodiumile mullu juunis Triobet Live'i võitnud Vallo (1161 eurot), Ranno saagiks jäi seekord aga kaheksas koht. Üheksa mehe kõrval jõudis finaallauda ka üks naine - seitsmendana lõpetanud Ingrid Ivarinen. Lisaks auhinnarahale premeeris Triobet kõiki finaliste 50-euroste boonustega. 

Triobet Live'il üldse teist korda osalenud Anti on hobimängija, kes mängib live-pokkerit peamiselt väiksemates kasiinodes ning mitte rohkem kui kord nädalas. "Mind aitas see, et olulised fipid tulid kohale. Alguses kaotasin küll emandate pocketiga, kuid hiljem pocketid pidasid - ka keskmised või päris madalad paarid tõid chipid koju," võttis Anti oma esituse lühidalt kokku.

Seevastu Taavo osales enda sõnul alles oma elu teisel live-turniiril. "Olen täiesti tundmatu mees," ei teinud ta saladust, kuid tunnistas, et muljed turniirist on eranditult positiivsed. "Ei olnud täna midagi keerulist, kõik nagu sujus," kinnitas Taavo, kelle tubli esitus annab kindlasti lootust ka teistele algajatele pokkerimängijatele.

Erinevalt eelmistest turniiridest mängiti seekordse Triobet Live'i lõpufaasis võrdlemisi kinnist pokkerit, mistõttu kestis turniir ka tavapärasest kauem ehk 12 tundi. Mängujärgses usutluses tõdesid nii Anti kui Taavo, et ei arvestanud päris nii pika võistlusega ning soovivad esimese asjana puhkama minna.    

Turniirist võttis osa 98 mängijat, mida oli rohkem kui jaanuaris või veebruaris. Tavapäraselt mängiti 30-minutiliste tasemete ning 10 000 stardipunktiga. Kolmveerand 100-eurosest osalustasust läks üldisesse auhinnafondi, 25 eurot tuli aga loovutada oma väljalööjale. 35 re-entry'ga võistluse auhinnafond oli 8472 eurot.

Triobet Live 3.03: €100 No Limit Holdem re-entry (98 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Anti Retsä - 2336
2. Taavo Akk - 1900
3. Vallo Maidla - 1161
4. Tanel Taal - 847
5. Danel Kunman - 568
6. Urmo Einard - 457
7. Ingrid Ivarinen - 356
8. Ranno Sootla - 313
9. Rasmus Leibur - 280
10. Aivo Mängel - 254

Triobet Live jätkub Tallinnas 7. aprillil. Märtsis saab Triobet Live'il võistelda veel nii Pärnus kui Tartus, vastavalt 11. ja 18. kuupäeval. Aprillis jõuab turniirisari ka Haapsalusse! 

Eilse turniiri live-blogi on järelloetav siin.  

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker