Täna kell 19:00 algab Tallinnas Triobet Live!
  • Jokker.ee
  • 03.03.2017
  • 0

Täna kell 19:00 algab Tallinnas Triobet Live!

Täna, 3. märtsil kell 19:00 algab Tallinnas igakuine populaarne pokkeriturniir Triobet Live. Kõiki finaallauda jõudnuid premeeritakse 50-euroste boonustega ning nii osalejatele kui pealtvaatajatele pakub meelelahutust tempokas live-ülekanne.  

Eesti suurimas, Olympic Park kasiinos läbiviidaval turniiril pääseb koheselt laudadesse 100 mängijat. Esimese kolme tunni jooksul on lubatud nii hiline registreerumine kui ühekordne re-entry. Igast sisseostust läheb 75 eurot üldisesse auhinnafondi, 25 eurot moodustab aga pearaha. Nii saavad aktiivsed mängijad vastaseid välja lüües suurepärase võimaluse lisaraha teenida.  

Hinnanguliselt 10-11 tundi kestev turniir viiakse läbi 10 000 stardipunkti ja 30-minutiliste tasemetega. Eeldatavalt jagub auhinnaraha kõikidele finalistidele, kes saavad lisaks hõlpsalt läbimängitava 50-eurose boonuse (nõuab 550 lojaalsuspunkti teenimist). 

Triobet Live'ile saab registreeruda läbi Triobeti lobby kuni täna keskpäevani, mis garanteerib kindlasti ka koha mängulauas kohe turniiri alguses. Satelliitturniiride sõpradel on põhjust püüda juba aprillis toimuva Triobet Live'i pääsmeid või võita pilet kuu keskel toimuvatele Eesti meistrivõistlustele. Mõlemal juhul saab alustada ka täiesti tasuta turniiridest!

Mõlemal sel aastal toimunud Triobet Live'il on tulnud võitjaks kogenud tegija. Avaturniiri võitis 79 mängija konkurentsis nimekas harrastusmängija Eduard Kruglov-Arutiunian, veebruaris oli aga parim Haapsalust pärit pokkeriproff Koit Kann, kes alistas 94 vastast.  

action.jpgTriobet Live: mängijad on laudades ning action käib


2007. aastal alguse saanud Triobet Live on Eesti populaarseim igakuine pokkeriturniir, mille eesmärgiks on pakkuda lõbusat reede-õhtust meelelahutust nii tõsisematele harrastajatele kui ka kümnetele hobimängijatele. Lisaks pealinnale toimub Triobet Live Tartus, Viljandis, Rakveres, Pärnus, Võrus, Raplas ja Otepääl, aprillis jõuab aga esimest korda ka Haapsallu!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5