Millega arvestada täna jätkuval TonyBeti €15000 freeroll-seerial?
  • Jokker.ee
  • 03.10.2016
  • 0

Millega arvestada täna jätkuval TonyBeti €15000 freeroll-seerial?

Eile, 2. oktoobril algas neli päeva vältav TonyBeti €15 000 freeroll-seeria. Festivali avaturniiril osales ka Jokker.ee tiimi esindaja "Maheaatom", kes testis järele, mida need turniriid endast õigupoolest kujutavad ning kas ka "päris freerolleritel" on võimalus neil oma kapitalile alus panna. 

Meeldetuletuseks: festival koosneb neljast €2500 ja ühest €5000 freerollist, millel osalemine on kõikidele TASUTA. Eilsel, 2500-eurosel avaturniiril osales (vaid) 1684 mängijat, planeeritud CAP oli 2000.  

Turniiride kava, UTC+3 tähistab Eesti aega. 

AK.jpg


Millega arvestada?

1. Mängitakse No Limit Holdem Run it Twice-formaadis. See tähendab, et kui täpselt kaks mängijat lähevad all-in, siis mängitakse board kahel korral läbi. Flippide korral vähendab see mõlema riske (pank pooleks), kuid bad beatidest ei pruugi keegi pääseda. Nägin, kuidas  pidi näiteks kahel korral -le alla vanduma (PFAI). Muid iseärasusi pole, tavaline kõigile tuttav Texas.  

2. Mängutase on freerollide vääriline, lõviosa vastastest leedulased. Aga kohtas ka omajagu eestlasi! 

3. Umbes kaks kolmandikku registreerunud mängijatest reaalselt ka mängis. Sit-outimisega pole kindlasti võimalik ei rahadesse ega isegi add'on-ini jõuda - need poisid hakkasid välja kukkuma juba 6. tasemel.  

3. Kõik mängijad alustavad turniire 3000 stardipunktiga. Soovi korral võib teha ka täiendavaid lisaoste (eile tehti 203) ja add'on (eile tehti 111). Selles "trikk" tegelikult peitubki, kuid kogemus näitas, et isegi add'oni tegemine pole n.ö. "vabatahtlikult sunniviisiline" nagu enamasti

4. Add'on toimub 12 mängutasemel (blindid 600/1200), milleni "niisama tiksudes" kindlasti ei jõua. Selleks hetkeks oli järel juba 331 parimat ning add'on tagas sisuliselt kindla rahadesse tulemise (297 sai pappi). Hoolimata sellest, et buyin on 3000 ja add'on 30 000, enamus mängijatest seda võimalust siiski ei kasutanud ning hilisem mängu kulg näitas, et tippu võis jõuda vabalt ka ilma add'on-ita.  

5. Freerolleril tasub pingutada kahe eesmärgi nimel: 1) esiteks rahadesse jõudmine 2) teiseks tippu jõudmine. Kui rahadesse on jõutud, tasub hakata gaasi vajutama, sest 297. koht sai €2,50 ning 19. koht vaid kolm korda rohkem. Seevastu finaali jõudmine tagas juba vähemalt 85 eurot ning esikoht igati väärika 450 eurot. 

6. Struktuur oli kiire ja võitja selgus vähem kui nelja tunniga. Mängitakse 6-max laudades. 

Action jätkub täna õhtul kell 21:00 ning formaat on sama. 

LIITU KIIRELT JA MUGAVALT TONYBETI POKKERITOAGA

tony.jpg

"Maheaatom" lõpetas avaturniiri 65. kohaga. Arvestades ühte lisaostu ja add'oni jäi ta €1,50 miinustesse. "Üldist ROI-d silmas pidades oli re-buy mõistagi tarbetu. Kui kukud enne add'on-i välja, siis pane pigem arvuti kinni. Add'on-i pidin tegema ka ainult sel põhjusel, et stäkk oli väga kidur ning kange tahtmine ikkagi võidu peale mängida. Minust jäi aga laudadesse kümneid freerollereid, kes seejuures sentigi lisaraha ei kulutanud," sõnas katsejänes, kelle hinnangul on kokkuvõttes tegemist üsna hea pakkumisega alustavatele hobimängijatele.   

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker