Pappi tahad? TonyBet korraldab lähipäevil €15000 eest freerolle!
  • Jokker.ee
  • 01.10.2016
  • 2

Pappi tahad? TonyBet korraldab lähipäevil €15000 eest freerolle!

Sellest pühapäevast (2. oktoober) kuni järgmise kolmapäevani (5. oktoober) toimub TonyBeti pokkeritoas uus Run it Twice turniirisari, mille kõikidel turniiridel osalemine on TASUTA!

See on suurepärane võimalus oma bankrollile aluse panekuks, sest riskima ei pea absoluutselt mitte millegagi! Ja mängitakse kõigile tuttavat Texas Holdem formaati. 

TONYBETI KONTO SAADA AVADA SIIN

NB! Lisaks ootab uusi liitujaid kuni €2000 boonus ning aktiivseid TonyBeti pokkeritoa mängijaid kuni 80% rakeback. Pokkeritoa ülevaatega saad tutvuda siin

Turniiride kava, UTC+3 tähistab Eesti aega. 

AK.jpgKõik mängijad alustavad turniire 3000 stardipunktiga. Soovi korral võib teha ka täiendavaid lisaoste (kui stäkk langeb alla 3000 punkti) ning ühekordse add'on-i (30 000 punkti). Lisaostud maksavad 3 eurot. 

Sisuliselt annavad lisaostud mõistagi selge eelise (eriti add'on). Samas on siiski omad võimalused ka freerolleritel ning kuna TonyBeti mängijate arv on võrreldes konkurentidega ikka väga väike, võib hea õnne korral saada ka mõne päris kopsaka võidu, mille naljal oma hiilgavat pokkerikarjääri alustada. 

LIITU KIIRELT JA MUGAVALT TONYBETI POKKERITOAGA

tony.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker