TonyBet Poker hakkab kaotajatele suuremat rakebacki maksma
  • Jokker.ee
  • 04.03.2016
  • 0

TonyBet Poker hakkab kaotajatele suuremat rakebacki maksma

Siiani reigivabu Holdem ning Omaha mänge pakkunud TonyBet hakkab alates 7. märtsist küll reiki võtma, kuid maksma sellelt ka keskmiselt 50%-list tagastust. 

Hiina pokkeris jääb reigiks 1%, Holdemis ja Omahas aga sarnaselt enamikele tubadele 5%.

Samuti anti eile teada uuest rakebacki süsteemist, kus rakeback pannakse vastavusse mängija eelmise päeva tulemustega. Loogika on lihtne - kui mängijal oli nadi päev ning ta kaotas suurelt, makstakse talle ka eraldi lisarakebacki. 

Selgitame täpsemalt: Kõik TonyBeti püsimängijad, kes laevad oma TonyBeti kontole raha boonuskoodiga REFILL1000, saavad 100% kuni €1000 boonuse, mis tähendab otseselt 25%-list rakebacki. See makstakse välja igal esmaspäeval 10-euroste osadena, mis tähendab omakorda, et rakebacki saamiseks tuleb tasuda vähemalt 40 eurot reiki. 

Nüüd aga lisarakebackist. TonyBet peab eraldi igapäevast arvestust mängija tulemuste kohta. Kui mängijal õnnestub jääda vähemalt 100 euroga kasumisse, siis talle lisarakebacki ei maksta. Kui mängija peaks võitma või kaotama vähem kui 100 eurot, saab ta lisaks 25% rakebacki. Kui juhtub aga olema eriti kehv päev (kaotus üle 100 euro), maksab TonyBet lisaks 55% rakebacki.

Nii teenib suurelt võitev mängija 25% rakebacki, keskmine mängija 50% rakebacki ning suurelt kaotajat ootab koguni 80%-line reigi tagastus.  

Rakeback.jpg

Näide: oletame, et Pokkerimängija Peeter maksab esmaspäeval 50 eurot reiki ja võidab 60 eurot, kolmapäeval maksab 100 eurot reiki ja kaotab 150 eurot, reedel aga maksab 40 eurot reiki ja võidab 90 eurot. Sel juhul jääb ta mänguga nulli, maksab kokku reiki 190 eurot, rakebackina aga saab tagasi 60x0,5+100x0,8+40x0,5 = 130 eurot 

TonyBet Poker alustas Holdemi ja Omaha pakkumist juba mõned kuud tagasi. Kui alguses jäi mängijate arv 100-200 vahele, siis viimasel nädalal on see hüppeliselt tõusnud. Tänu suurte overlaydega €100K GTD Glory Series festivalile (mis on käimas kuni selle pühapäevani) ning erinevatele freerollidele on mängijate arvu üheaegseks maksimumiks olnud koguni 2000.  

TonyBetiga saad liituda siin

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker