Banner

TonyBetis on käimas 25 turniirist koosnev festival
  • Jokker.ee
  • 02.03.2016
  • 0

TonyBetis on käimas 25 turniirist koosnev festival

Pühapäeval, 28. veebruaril algas TonyBeti pokkeritoas 25 turniirist koosnev Glory Series pokkerifestival, mis kestab kuni selle nädala lõpuni. Ühtekokku on festivali garanteeritud auhinnafond 100 tuhat eurot ning turniiride sisseostud jäävad vahemikku 5-500 eurot.

Kuigi TonyBetPoker tuli 2013. aasta detsembris turule maailma esimesena Hiina pokkeri pakkujana, on nüüdseks hakatud aina jõulisemalt keskenduma just Holdemile ja Omahale, lootes peagi käivitada muidki mõnevõrra traditsioonilisemaid mänge. Glory Series koosnebki eranditult Holdemi ja Omaha turniiridest, Hiina pokkerile seekord ajakavas kohta ei leitud. 

Veel toimumata Glory Series turniiride ajakava
kava.jpg
Kuna TonyBet on muutunud viimasel ajal senisest tublisti aktiivsemaks, tekitab see mängijates küsimuse - millised on ettevõtte lühemaajalised eesmärgid? Selge see, et eelkõige üritatakse peibutada uusi liitujaid reigivaba pokkeriga. Kuigi Hiina pokkeris kehtib marginaalne 1%-line reik ning seda plaanitakse peatselt juurutada ka Holdemis ja Omahas, saab TonyBetis viimaseid mänge tänini täiesti reigivabalt mängida. Väidetavalt kuni märtsi keskpaigani. 

Harilikult 5%-list teenustasu maksvatele püsimängijatele tähendab see mõistagi meeletut kokkuhoidu, lisaks võimaldavad festivali turniiride garanteeritud auhinnafondid jahtida tänapäevases maailmas üsna haruldaseks jäänud overlaysid. Käimas on ka mitmeid täiesti konkurentsivõimelisi kampaaniaid nii freerolleritele kui tõsisematele harrastajatele.

Kas sellest aga piisab ning TonyBetis leidub piisavalt actionit? Tõepoolest, mingeid ulmenumbreid TonyBet (veel) ei paku. Samas tuleb aga tunnistada, et madalamates laudades leiab vastaseid küll ning üldjuhul on õhtusel ajal ikka vähemalt 200-300 mängijat üheaegselt TonyBeti sisse loginud ning äsja jõustunud Leedu hasartmänguseadus on mängijate hulka hüppeliselt kasvatanud. Parimatel päevadel koguni kahe tuhandeni!

Kuigi pokkerituba pole kohutava kiirusega arenenud, on areng olnud vähemalt võrdlemisi järjekindel. 2016. aasta alguses töötab tarkvara korralikult, graafika on talutav ning hoolimata mõnes (nimelt?) naljakast reklaamist pole veebisaidi eestikeelne tõlgegi just kõige hullemate killast. 

Aeg näitab, kas ning kuivõrd aitab reigivaba pokker ning käimasolev festival TonyBetil suuremaks kasvada? Kui kaua jätkab ettevõtte suuromanik Tony G pokkerimängijate nuumamist, eriti kui arvestada seda, et enamus tema konkurente noolib mängijate käibelt vähemalt paar-kolm protsenti vahendustasu netos ning tasuta lõunate pakkumine läheb juba praegu maksma sadu tuhandeid eurosid.   
 
Täpsemat infot ettevõtte ning mängijatele suunatud pakkumiste kohta leiad TonyBeti pokkeritoa veebilehelt.    

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker