Novembri Paf Live'il sündisid uued selle aasta rekordid
 • Jokker.ee
 • 03.11.2019
 • 0

Novembri Paf Live'il sündisid uued selle aasta rekordid

Kristo Eralal õnnestus võita Paf Live'i pokkeriturniir, mis oli selle aasta suurima auhinnafondiga ning kus osales ka rekordarv mängijaid.

2. novembril ehk hingedepäeval täitus Olympic Park kasiino mängusaal südikate pokkerihingedega, kes ihalesid kaunist klaasist karikat ja auhinnarahasid. Turniir algas täismajaga, mis tähendas, et avavile kõlades polnud laudades ainumastki vaba kohta. Kohe kujunes välja ka ootenimekiri, mis ulatus erinevatel momentidel isegi 30 ootajani. Ent projektijuht Laur Sibold kinnitas, et ühtegi mängida soovijat ukse taha ei jäeta ning nii pääseski löögile kokku koguni 125 mängijat. Nii palju osalejaid ei ole Paf Live'il nähtud juba mitu aastat. Tänu pikale ootejärjekorrale osutus keeruliseks  ka juurdeostu sooritamine, kuid 10 mängijat said sellegagi hakkama. Auhinnafond paisus 8600 euro suuruseks - ka sellist auhinnafondi pole Paf Live'idel juba peaaegu kaks aastat nähtud. 

Naismängijaid osales seekord turniiril üsna vähe, ent mõned daamid olid siiski kohal. Kõige kaugemale jõudis Ilona Sibold, kes sai preemiaks uue tasuta pääsme. Täpselt sellise lohutusauhinna võttis endale ka Kalle Suvi, kes pidi seekord mullikohaga leppima. See oli küll ootamatu, sest napilt oli Kalle jõudmas rahadesse juba teist kuud järjest. Meenutagem, et oktoobris lõpetas ta 5. kohal. 

Eelmise kuu finaallauast tuttavaid nägusid jõudis rahadesse teisigi. Tunnustust väärivad nii Urmas Kuus, kes oli oktoobris kuues, ent seekord kaheksas, teenides 292 eurot, aga ka Jainil Kothari, kes lõpetas seekord 4. kohal ja sai tasuks 817 eurot

Silmapaistvat mängu näitas ka Kaido Koorits, kelle agressiivne ja julge mängustiil teiste seast selgelt eristus. Oma lauas suutis talle väärikat konkurentsi pakkuda vaid Artur Külanurk. Need mehed lõpetasidki vastavalt 3. ja 5. kohal, viies endaga kaasa 1161 ja 559 eurot

Novembri parima pidid omavahel välja selgitama Kristo Erala ja üks privaatsust hindav mees, kes on enda pokkeri-pseudonüümiks valinud tammsaarelikult koduse esinejanime Indrek. Duell algas praktiliselt võrdsest seisust. Indrek suutis tänu agressiivsemale mängule veidi eest ära rebida, aga jaotuses, kus Indrek tabas kahte paari, kuid Kristo rida, liiguti all-ini ning Indrekule jäi kätte vaid neljandik kogu mängus olevatest žetoonidest. Kohustuslikud pimepanused olid selleks hetkeks nii suured, et oma 10BB-ga polnud Indrekul erilist mänguruumi. Peagi oligi võitja selgunud. Indrek teenis 1608 eurot, Kristo aga magusad 2494 eurot ning karika, mida oli ihalenud juba pikemat aega. 

Paf Live 2.11.2019: €70 No Limit Holdem re-entry (125 osalejat, 10 re-entryt)

 1. koht Kristo Erala - 2494 € 
 2. koht Indrek - 1608 €
 3. koht Kaido Koorits - 1161 € 
 4. koht Jainil Kothari - 817 € 
 5. koht Artur Külanurk - 559 € 
 6. koht Urmas Mõttus - 447 €
 7. koht Priit Häng - 344 €
 8. koht Urmas Kuus - 292 €
 9. koht Ian Kalla - 249 €
 10. koht Mait Maripuu - 224 €
 11. koht Igor Pugatsjov - 206 €
 12. koht Robert Kallikorm - 198 €

Turniiri live-blogi on võimalik täismahus lugeda siit.

Järgmine Paf Live'i lahing toimub detsembris. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

UUELE MÄNGIJALE: 50 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 50 tasuta spinni slotimängus Pehmed ja Karvased.  
2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker