OlyBet annab esmaspäeviti 5 tasuta spinni (võidud makstakse välja pärisrahas)
  • Jokker.ee
  • 30.03.2020
  • 0

OlyBet annab esmaspäeviti 5 tasuta spinni (võidud makstakse välja pärisrahas)

OlyBetis pole esmaspäevad sinised - hoopis rõõmustamiseks on põhjus, sest iga esmaspäev ootab kõiki mängijaid täiesti niisama 5 tasuta keeurutust, millega saadud võitudel puudub läbimängimise kohustus ehk kõik mis võidab kuulub sulle.

Tasuta spinne jagatakse kõikidele, kes on teinud viimase 30 päeva jooksul vähemalt ühe sissemakse.  Tasuta spinnide saamiseks leia OlyBeti lehel mäng nimega "Mirror Mirror" (Fairytale Legends) ja ava see esmaspäeval ajavahemikul kell 14:00 kuni 23:59 ning keeruta võidud välja, mis makstakse sinu kontole pärisrahas. PS! Teisipäeva saabudes tasuta keerutused aeguvad.

Pakkumisest saavad osa kõik vähemalt 21 aastased, kel on avatud OlyBeti konto ja on teinud viimase 30 päeva jooksul vähemalt ühe sissemakse. Juhul kui sul pole veel OlyBeti mängukeskkonnas kontot, siis ava see siin ja tee deposiit (minimaalne summa on 2 eurot) ning kvalifitseerud järgmise nädala esmaspäeva tasuta spinnidele.

Uusi kliente ootab uue mängija boonus kuni 200€ ja kuni 600 tasuta keerutust

olybet kasiino.PNG

LIITU NÜÜD JA SAA TASUTA KEERUTUSED

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker