Spordimaailma Combo King võitva mitmikpanusega saad OlyBetilt kuni 25% lisatulu
  • Jokker.ee
  • 12.09.2019
  • 0

Spordimaailma Combo King võitva mitmikpanusega saad OlyBetilt kuni 25% lisatulu

OlyBet on Eesti ainuke spordiennustus kus teenid nii onlines kui ka OlyBeti spordibaarides mitmikpanuste tegemisel lisatulu kuni 25%. Kui sulle meeldivad mitmikpanustamine, siis see pakkumine on just Sulle!

Spordimaailma Combo King pakkumisest osasaamiseks peab mängija valima kolm või rohkem panust oma panustamispiletile ehk koondades ühele mängupiletile rohkem kui kolm ennustust ja nende kõigiga tabades võimendab OlyBet mängija netovõitu. Kõikide panuste miinimumkoefitsient peab olema vähemalt 1.30 või rohkem. Combo Kingi täiendav potentsiaalne võidusumma ilmub panustamispiletile automaatselt. Kui ennustus võidab, siis teenid vastavalt valitud mitmikpanusele lisatulu.

Boonus arvutatakse mitmikpanuse netovõidu pealt. Näiteks: 3-fold mitmikpanuse puhul, kus koefitsiendiks on 6.00 ja panuse suurus on 20€ on boonuseks 3€. Arvutuskäik: 6 x 20€ = 120€, netovõit on 120-20=100€, boonus seeläbi 100€ x 3% = 3€.

Combo King mitmikpanuse piletil saab kasutada nii matšieelseid kui ka livebet panuseid kõikidele spordialadele. Maksimaalne Combo Kingi boonus on 5000€.

UUE KLIENDINA SAAD DUUBELDADA OMA ESIMEST SISSEMAKSET - AVA KONTO SIIN!

large_width.png

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker