OlyBeti pokkerimängija võitis 25$ turniiril juhuse teel miljon dollarit!
  • Jokker.ee
  • 20.03.2024

OlyBeti pokkerimängija võitis 25$ turniiril juhuse teel miljon dollarit!

16. märtsil sai uskumatu juhuse kombel miljonäriks Läti pokkerimängija "FoldFactory007", kes mängis OlyBeti pokkeritoas GGMasters 25$ turniiri ja sai mängija elimineerimisel GG Bounty Jackpot fondist osa maksimaalsed miljon dollarit! 

Lätlane kvalifitseerus 4-mängija 6.25$ Sit & Go satelliidilt, mille kaudu jõudis 25$ turniirile. Turniir oli kestnud vaid üheksa minutit, kui "FoldFactory007" leidis ennast flopieelses lahingus, käes ruutu äss ja kuningas. Lõpuks panid mõlemad mängijad kõik žetoonid mängu ja vastane näitas käes emandate paari. Flopi tuli kuningas, mis tähendas võitu Läti mängijale.

Sellega oli vastane mängust välja löödud ja käiku läks bounty-süsteem, mis kõigi üllatuseks tõi mängijale elumuutva auhinna – jahmatavad miljon dollarit!


bounty jackpot.pngOlyBet/GG Bounty Jackpotid on jaotatud 5 erineva sisseostuga kategooriasse ning need loositakse juhuse teel


Võida OlyBet EggHunt pilet soodsamalt OlyBeti pokkeritoas. Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-võrgustikku esmakordsel sisselogimisel (pärast pokkeri aliase valimist):

- 1000 $ tervitusboonus (tuleb pokkeri tarkvaras käsitsi aktiveeridal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300 $ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


OlyBet HH GGMasters Bounty $25, $60K GTD -#TM3078083316

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5