Eesti mängija võitis GG-võrgustiku Bad Beat Jackpotiga üle 50 tuhande euro!
  • Jokker.ee
  • 19.05.2023

Eesti mängija võitis GG-võrgustiku Bad Beat Jackpotiga üle 50 tuhande euro!

Eile võitis OlyBeti mängija kasutajanimega "| MP |" Bad Beat Jackpoti summas 58 019 dollarit! 

Bad Beat Jackpot jaotuse kaotanud eestlane jäi ässapaariga alla kuningatepaarile (nähtav artikli pildil), mille üle mängija oli hiljem ilmselgelt õnnelik sülle kukkunud suurvõidu üle. Täpsemat jaotuse kulgu saab järelvaadata siit.

Jackpoti väljamängimisel saavad sellest osa kõik lauas olnud mängijad. Jaotuse kaotanud mängija saab 10%, jaotuse võitja 3% ja teised lauas 0,8% kogunenud Bad Beat Jackpotist. Nii teenisid eelolevas jaotuses teised mängijad lauas 4641 dollarit ning jaotuse võitja sai lisaks tavapangale 17 405 dollarit.

Mullu märtsis sai sarnase kaotuse ja Bad Beat Jackpot summas 87 528 dollari osaliseks OlyBeti mängija "KTMG", kes kaotas ässadega kümnete nelikule. Jaotus on järelvaadatav siit.

1000$ tervitusboonus OlyBeti pokkeris!

GG-pokkerivõrgustiku Eestis vahendavas OlyBetis cash game mängudes võib sind tabada ootamatu rahasadu! 

"Bad Beat" on olukord, mille käigus kaotab tugev pokkerikäsi veelgi tugevama pokkerikäe vastu. Hold'em, PLO, PLO5 või Short Deck rahalauas mängides ja kaotades tugeva käega. Bad Beat Jackpoti võitmiseks peavad olema täidetud järgmised tingimused:

  • Jaotus peab olema mängitud lõpuni ehk kaartide avamiseni
  • Nii jaotuse võitja kui kaotaja, peavad kasutama mõlemat taskukaarti (kaks taskukaarti PLO ja PLO5 puhul) saavutamaks parimat võimalikku kombinatsiooni
  • Nelikuga kvalifitseerumiseks on vaja taskupaari
  • Juhul kui kasutatakse RIMT (Running it multiple time) funktsiooni, siis Jackpotis osalemiseks loeb ainult esimene jaotus
  • Juhul kui Jackpoti tingimused on täidetud, siis jagatakse auhinnarahad isegi lauast lahkumise ja/või ühenduse katkemise korral

Bad Beat Jackpot võitmiseks kvalifitseeruvad järgmised jaotused:

bad beat jackpot tingimused.jpg

Hold'em, PLO, PLO5, Short Deck ja Rush & Cash jagavad ühist Jackpoti auhinnafondi. Kõikidel mängutasemetel on ühesugune väljamaksete protsent, aga igal mängutasemel on eraldi Jackpot. Auhinnafond tõuseb pidevalt, kogudes osalustasu Hold'em, PLO, PLO5, Short Deck ja Rush & Cash rahalaudadest. Bad Beat Jackpot auhinnafondi leiab OlyBeti pokkeritarkvaras.

Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-võrgustikku esmakordsel sisselogimisel (pärast pokkeri aliase valimist):

- 1000 $ tervitusboonus (tuleb pokkeri tarkvaras käsitsi aktiveeridal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300 $ väärt uue mängija missioonid (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul pärast mida erinevate ülesannete täitmisel teenid raha ja turniiripileteid)
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5