Mega Moolah suurim Jackpot tuli taas Eestisse: õnneseen võitis 7,2 miljonit!
  • Jokker.ee
  • 24.08.2021

Mega Moolah suurim Jackpot tuli taas Eestisse: õnneseen võitis 7,2 miljonit!

6. augustil võitis üks õnneseenest Eesti mängija Optibetis maailma ihaldatuima, enam kui 7,2 miljoni euroseks paisunud Mega Moolah Jackpoti!

Tegemist oli igas mõttes harukordse saavutusega, sest täpselt kaks kuud tagasi sai samaga hakkama üks teine Eesti mängija.

See pole veel kõik, sest hämmastavaid sarnasusi on teisigi ning tegemist tõeliselt fenomenaalse võiduga. Tasub tähele panna järgmist: 
1) Mega Moolah Jackpotti jahib miljoneid mängijaid üle maailma ning tõenäosus selle võitmiseks on üks 185 miljoni vastu. Kui suur on aga tõenäosus, et kaks järjestikkust võitu tulevad just Eestisse? Vaevalt enam kui üks tuhande vastu...
2) Mega Moolah't pakuvad tuhanded netikasiinod üle maailma ning Eestiski on pakkujaid üle 20. Mõlemad võidud tulid aga just Optibetis!
3) Mõlemal korral oli võitjaks 30-aastane Eesti ehitaja. Tõsi, esimene neist elas küll Soomes, kuid see on pisasi. 
4) Teine võitja tunnistas, et sai tõepoolest inspiratsiooni esimesest võidust ning mõtles samuti proovida. 

Niisiis - Jackpoti võtmine ei ole midagi ebareaalset ega ilmvõimatut. Loe siit 3 müüdist online-kasiino peavõitude kohta.Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5