Pafis 3,68 miljonit eurot võitnud eestlanna soovib esmalt uue auto osta
  • Jokker.ee
  • 28.01.2020

Pafis 3,68 miljonit eurot võitnud eestlanna soovib esmalt uue auto osta

8. jaanuaril šokeeris tervet Eestit 20-ndates eluaastates eestlanna uskumatult õnnelik keerutust mänguportaalis Paf. Kõigest 20-sendine panus slotimängus Hall of Gods tõi sisse hiiglaslikud 3 687 073 eurot!

Tavalise eestlase 250 aasta teenistus!

Lihtne matemaatika näitab, et Lõuna-Eestisse läinud suurvõit on keskmise eestlase veerand aastatuhande palk. Tänast (ja seejuures veel võrdlemisi head majandusseisu) arvestades oleks keskmine eestlane pidanud selle summa teenimiseks minema tööle juba 1770. aastal, mil Prantsuse keiser Napoleon Bonaparte oli alles imik ning Eesti rahvuseepose Kalevipoeg looja Friedrich Reinhold Kreutzwald polnud veel sündinudki!

Hea on teada, et Eesti läbi aegade suurim õnnemänguvõit on Pafi ajaloos suuruselt viies. Võimsaim võit (mis läks tol ajal ka Guinnessi rekordite raamatusse) saadi seejuures täpselt 7 aastat tagasi slotimängus Mega Fortune, kus üksainus 25-sendine keerutus andis 17,86 miljoni eurose Jackpoti. Võrdluseks - tänaseni kehtiv maailmarekord püstitati slotimängus Mega Moolah 2018. aasta septembris ning on vaid umbes miljoni euro võrra suurem. 

Seega - Pafis liiguvad tõeliselt suured summa ning Pafi lehel äsja avaldatud edetabeli põhjal on koguni kümnel mängijal õnnestunud võita ühe keerutusega üle kolme miljoni euro. Seejuures on panused kõikunud seinast seina, mistõttu ei tasu sugugi arvata, et suurte jackpottide saamiseks tuleb alati kõrgelt panustada. Vastupidi - senine kogemus näitab, et õnn võib jõuda igaühe õuele!


Lühikeses võidujärgses usutluses Pafile ütles õnneseen, et on kõigest veel niivõrd rabatud, et polegi jõudnud mingeid plaane teha. "Soovin uue auto osta. Aga ma tõesti ei oodanud sellist võitu!" 

Samuti tõdes võitja, et tal on olnud viimasel ajal pikad tööpäevad ning seetõttu pole kuigivõrd ka vaba aega olnud. "Loodan, et nüüd see muutub."

Kes võitja on, jääb tõenäoliselt laiema avalikkuse ees saladuseks. Paistab, et tegemist on nii-öelda väikese mängijaga, sest elumuutev keerutus sündis hetkel, mil tema kontol oli kõigest üle seitsme euro. Naine ei varja, et Hall of Gods ongi tema lemmikmäng ning esimesena kuulis rõõmusõnumit õde, kes helistas naisele just sel hetkel, mil supervõit tuli.

Kuidas elumuutev keerutus välja nägi, võid järelvaatata sellest videost

Mõistagi rõõmustas uudise üle ka Pafi juhi Allar Levandi - eriti põhjusel, et tegemist on võimsa Eesti rekordiga, millele ei saa vastu isegi Eesti Loto oma erinevate megaloosimistega. Tõenäoliselt ta sellele siis veel ei mõelnud, et ühel kahevõistlejal tuleks sellise summa kokkuajamiseks võita koguni 285 MK-etappi... 

small_width.jpg

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5