VAATA VIDEOST, kuidas noor Eesti naine Pafis 3,68 miljonit eurot võitis!
  • Jokker.ee
  • 05.03.2020

VAATA VIDEOST, kuidas noor Eesti naine Pafis 3,68 miljonit eurot võitis!

Jaanuaris saadi Pafi online-kasiinos Eesti läbi aegade suurim õnnemänguvõit - noor Lõuna-Eesti neiu võitis ühe 20-sendise keerutusega 3,68 miljonit eurot!

Kahtlemata soovivad kõik slotihuvilised nüüd näha, kuidas võidukeerutus täpselt välja nägi. Aga palun - Paf on rõõmuga nõus seda jagama!Hall of Gods on 5 rulliku ja 3 reaga slotimäng, kus ühe keerutuse hinnaks vähemalt 20 senti. Baasmängu põnevaimaks omapäraks on võidu korral üle kogu rulliku laienev Wild-sümbol, mis võib kahe-kolme wildi korral päris vägevaid võite tuua. Samuti on keerutuste ajal võimalik püüda nii scatter- kui boonus-sümboleid. 

- Skätterite eest saab 10-20 tasuta keerutust, mille võidud on kolmekordsed. 

- Boonusmängus avaneb mängijal võimalus haamriga 15 puust kilpi kolkida ning põhimõte on sama, mis kiirlotos - kolm sama numbrit või "Jackpoti" toobki võidu. Erinevalt kiirlotost on Hall of Gods'is küll kindel, et mingisugune võit (enamasti 2-10 panust) saadakse nagunii. Suured hitid on haruldused, kuid nagu võite näha, kukuvad alla needki! 

Just nii meie kangelannaga ka läks. Ja tõeliselt vapustav on see, et enne elumuutva keerutuse tegemist MIINIMUMPANUSEGA oli tema kontol kõigest 7,71 eurot!

small_width.jpg

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5