Paf käivitas uue slotimängu Kreisiraadio: 70 tasuta spinni kõigile!
  • Jokker.ee
  • 04.11.2019

Paf käivitas uue slotimängu Kreisiraadio: 70 tasuta spinni kõigile!

Eelmise aasta oktoobris tõi Paf turule esimese lustaka Eesti-teemalise slotimängu "Pehmed ja Karvased", kuid see ei jäänud õnneks viimaseks sarnaseks ettevõtmiseks. 

Täna esitleb Paf uhkusega juba järgmist, Kreisiraadio-nimelist slotikat. Noorematele slotisõpradele olgu igaks juhuks öeldud, et Kreisiraadio oli aastatel 1993-2008 sadu tuhandeid eestlasi naerutanud ning absurdihuumorit viljelenud kollektiiv, kuhu kuulusid Peeter Oja, Hannes Võrno ja Tarmo Leinatamm

Mängust endast me täpsemalt rääkima ei hakka, sest seda põnevam kõike avastada on! Aga lahedaid heli- ja videoefekte on omajagu, niisamuti võimalus saada tasuta lisakeerutusi ja boonusmänge. 

Bonus Kreisi.jpg

Saa iga päev 10 tasuta keerutust!

Mänguga tutvumiseks annab Paf kõikidele oma mängijatele iga päev 10 tasuta keerutust (igaüks väärtusega 20 eurosenti) sellelsamal slotikal. Tasuta spinnide saamiseks: 

1) Logi sisse oma Pafi kontole. Kui Sul seda veel pole, siis klikka siia

2) Aktiveeri pakkumine

3) Mängi Kreisiraadiot 10 € pärisraha eest

4) Mõne minuti pärast saad 10 tasuta spinni

Tasuta spinne saad terve nädala vältel iga päev, 4.-10. novembrini. Kampaaniaga tuleb iga päev uuesti liituda. Tasuta spinnid kehtivad kaks päeva ning kõik võidud makstakse välja pärisrahas, samuti ei tule neid hiljem kuskil "läbi mängida".

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 50 tasuta spinni slotimängus Pehmed ja Karvased.

2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5