Läbi aegade suurim kasiinovõit Eestis: Noor neiu võitis 20-sendiga 3.6 miljonit!
  • Jokker.ee
  • 09.01.2020

Läbi aegade suurim kasiinovõit Eestis: Noor neiu võitis 20-sendiga 3.6 miljonit!

Lõuna-Eestist pärit neiu võitis mänguportaalis Paf.com üle 3.68 miljoni euro, mis on seni teadaolevalt suurim õnnemänguga võidetud summa Eestis, teatab ettevõte pressiteate vahendusel.

Lotokolmapäeviti ootavad paljud eestlased, et mõni suurem võit nende elu muudaks. Just nii juhtus kahekümnendates aastates neiuga, kes mängis eile Paf.com mänguportaalis mängu Hall of Gods. Hiigelvõit tuli kõigest 20-eurosendise panusega.

"Ma olin sõnatu. Pidin mitu korda ekraanilt üle vaatama, et olla kindel võidus.
Paf Eesti juht Allar Levandi oli uudist kuuldes väga rõõmus. “Loodetavasti murrab meie viimane võit müüdi, et suurelt võitmiseks peab suurelt mängima. Kõigest 20-sendine “pilet” tõi Eesti suurima võidu õnnemängus ning võitja, kes on meie juures mänginud üle viie aasta, on väga mõistlike mänguharjumustega. Me pakume mängijatele meelelahutust ja kui sellega kaasneb suur võit, siis on see eriti tore,” ütles Levandi.


Läbi ajaloo suurim võit on Pafis olnud 17.8 miljonit eurot, millega jõuti Guinnessi rekordite raamatusse kui suurim online jackpoti väljamaksja. Võit läks siis Soome mängijale. Viimase kahe aasta jooksul on Pafis võidetud ka viis üle 100 000-eurost bingo suurvõitu.

Võitjad saavad kogu võidusumma korraga kätte ning võidud on maksuvabad. Paf on litsentseeritud hasartmänguettevõte, mis tegutseb Eestis juba üle 10 aasta. Hetkel on suurim saadaolev jackpot mängus Mega Moolah ja see on tõusnud ligi 3.5 miljoni euroni. 

small_width.jpg
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5