Kas kukub varsti? Mega Fortune Dreams Jackpot on kasvanud üle 4,6 miljoni!
  • Jokker.ee
  • 07.10.2018

Kas kukub varsti? Mega Fortune Dreams Jackpot on kasvanud üle 4,6 miljoni!

28. septembril võeti maha maailmarekordilistesse kõrgustesse kasvanud Mega Moolah Jackpot ning slotisõbrad üle maailma on asunud jahtima juba järgmisi supervõite. Võimalus oma elu vaid ühe keerutusega totaalselt muuta peibutab kahtlemata miljoneid.  

Üheks suurt hitti ootavate mängijate suureks lemmikuks on NetEnt'i slotimäng Mega Fortune Dreams, millel on kolm progresseeruvat Jackpoti. Neist suurim on tõusnud juba üle 4,6 miljoni euro ning varasem ajalugu annab põhjust eeldada, et see võetakse õige pea ka maha. Mõistagi tuleb arvestada, et mingid "reegleid" siin ei ole - ka ruletis võib kuul 20 korda järjest "punasel" peatuda ning 21. korral on "musta" tuleku tõenäosus ikka täpselt sama, mis esimesel viskel :)

button.png

Mängust

Mega Fortune Dreams on viie rulliku, kolme rea ning 20 väljamakse liiniga slotimäng, mille keskmine tagasimakse protsent on 96,4. Mängu temaatika ja graafiline lahendus põhineb rikkusel ja luksusel - on ju tegemist ülimenuka slotika Mega Fortune (jah - just see mäng, kus Pafis 2013. aastal 17,86 miljoni eurone Jackpot välja tõmmati!) 2014. aastal välja lastud ning üsna hästi õnnestunud edasiarendusega. 

Metsikud sümbolid e. wildid asendavad kõiki teisi sümboleid peale skätteri- ja boonussümboli. Juhul kui rullikutele ilmub kolm või enam wild-sümbolit, antakse mängijale üks täiendav keerutus koos nendesamade wild'idega. Kolm skätter-sümbolit aktiveerivad 10 tasuta keerutust, nelja skätteri eest saab tasuta keerutusi juba 15, viie eest aga koguni 20.

Pane tähele, et tasuta keerutuste ajal on võidud kolmekordsed ning iga tasuta keerutuste ajal rullikutele ilmunud skätter suurendab kas võidukordajat või annab täiendavaid tasuta keerutusi. 

Skätter.jpg

Miinimumpanus on 20 senti, maksimaalselt saab ühte keerutusse "investeerida" aga koguni 80 eurot. Võimalus Jackpottide võitmiseks eksisteerib kõikide panustega, kuid nagu progresseruvate Jackpottidega mängudes juba kombeks, suureneb suurvõidu tõenäosus panuse suurenedes. Mis muidugi ei tähenda, et hiigelvõit ei võiks tulla ka kõige väiksema panusega!

Et pääseda mängima kõikidele Jackpottidele, tuleb saada kolmandale, neljandale ja viiendale rullikule boonus-sümbol, mis käivitab Jackpot-boonusmängu. Mega Moolah'ga võrreldes saab miinimumpanusega kindlasti rohkem Jackpot-boonusmänge, kuid kui Mega Moolah's oli ainuüksi selle käivitumisega sisuliselt garanteeritud vähemalt 40-kordne võit, siis Mega Fortune Dreams slotimängus tuleb olla valmis ka selleks, et saad Jackpot-mängus lihtsalt oma algpanuse tagasi.  

Bonus Game.jpg

Boonusmängus on kolm ketast (vaata alumist pilti), mis pannakse keerlema välimisest alustades. Sul on võimalus ketas 20 sekundi jooksul peatada või lasta kettal "lõpuni joosta". Mõistagi ei määra see lõpptulemuses mitte midagi - Sa saad lihtsalt valida, kas soovid näha kiiret resultaati või boonusmängu pikemalt nautida.  

Esimesel (välimisel) kettal on 36 sektorit, millest täpselt pooled viivad Sind edasi järgmisele (keskmisele) kettale. Ülejäänud pooltel juhtudel teenid Sa rahalise võidu vahemikus 1-3 algpanust ning boonusmäng lõppeb. 

Teisel (keskmisel) kettal on 24 sektorit, millest neli viivad Sind edasi kõige sisemisele kettale, kahel juhul võidad Rapid-Jackpoti näol korraliku taskuraha ning 18 korral pälvid rahalise võidu vahemikus 3-7 algpanust, lõpetades ühtlasi ka boonusmängu. 

Kolmas (sisemine) ketas on siis see, mis võib Su reaalselt miljonäriks teha. 12 sektorit, millest üks annab Mega Jackpoti ning teine samuti üsna kopsaka Major Jackpoti. Ülejäänud kümnel juhul võidad 25-75 algpanust.   

Bonus Wheel.jpg

Kui lihtne siis supervõitu saada on? Näiliselt peaksid boonusmängu jõudes pääsema keskmisele kettale ühel juhul kaheteistkümnest ning Mega Jackpoti võitmise tõenäosus oleks "rattale" jõudes seega 1:144 vastu. 

Reaalsuses pole võiduvõimalused mõistagi nii kõrged,  seda ka mitte kõige kõrgemate panustage mängides (vastasel juhul kukuksid Mega Jackpotid palju sagedamini). Tegemist on ju ikkagi videomängu, mitte mehhaanilise õnnerattaga. Reaalseid oddse ei tea seetõttu tõenäoliselt keegi peale mängutootja enda. 

Kuid...kuna Mega Fortune Dreams on kuulnud aastaid üsna sageli Pafi igapäevaste turniiride valikusse, on Jokker.ee slotimängude ja kihlvedude ekspert Boonusesõber Bruno teinud selles mängus ligikaudu 2000-3000 miinimumpanusega keerutust. Enam kui 50% juhtudest on läinud keerlema keskmine ketas ning sisemisele kettale on õnnestunud pääseda täpselt kahel korral (võidud vastavalt 25 ja 75 algpanust).  

Mängi vastutustundlikult!

Ole kindlasti teadlik, et online-slottidel mängimine võib tekitada sõltuvust ning supervõite saavad reaalsuses väga vähesed mängijad. Seetõttu tuleb võtta mängimist eelkõige puhta meelelahutusena ning mitte panna mängu seda raha, mille kaotamine Sinu elu mõjutaks. Oluline on valida jõukohased panused ning maksimaalse võimaliku kaotuse piir.  

Mega Fortune Dreams on olemas paljudes Eestis litsentseeritud online-kasiinodes ning kui juba mängima hakata, tasuks kindlasti ka mõnest promost kasu lõigata. Kui Sul näiteks Pafi veel kontot ei ole, saad 25 tasuta keerutust täiesti niisama ning 10-eurose deposiidi järel veel 10 eurot juurde!

paf bänner.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5