Slotimängude kuningas Mega Moolah - kuidas teha 25 sendist üle 17 miljoni?
  • Jokker.ee
  • 10.09.2018

Slotimängude kuningas Mega Moolah - kuidas teha 25 sendist üle 17 miljoni?

2006. aastal Microgamingu poolt loodud slotimängu Mega Moolah võib pidada julgelt progresseeruvate online-slottide kroonimata kuningaks. Võimalus saada peagi maailmarekordiliseks kasvav võit paremal juhul vaid 25-sendise panusega, ahvatleb sadu tuhandeid mängijaid üle maailma.

Ka eestlasi pole Meha Moolah kunagi külmaks jätnud ega jäta ammugi ka nüüd. Seda enam, et Mega Moolah't saab mängida täiesti legaalselt enamikes siinsel turul litsentseeritud online-kasiinodes.  

Milles Mega Moolah fenomen siis õigupoolest seisneb? Ühelt pool mängu suhtelises lihtsuses, teisalt jällegi meeletutes võitudes. Vaevalt leidub pokkerisõpra, kes poleks kuulnud Chris Moneymakeri nime. Kui paljud slotimängijaid teavad aga sellist meest nagu Jonathan Heywood?

Kuigi pokker on vastuvaidlematult oskus- ning slotid puhas õnnemäng, ühendab mõlemat meest asjaolu, et nad alustasid mängimist väga väikese raha ning panustega ning lõid ühe saavutusega pahviks kogu maailma. Chris Moneymaker võitis 2003. aastal Las Vegases WSOP põhiturniiri, 20-ndates aastates Briti sõdur Heywood aga 2015. aastal seni suurima Jackpoti online-slottide ajaloos! 

Tollase valuutakursi järgi ligikaudu 17,88 miljoni eurone võit (mis ületas muuseas väga napilt hetkel kehtinud, Eestiski edukalt töötavas PAF-i kasiinos püstitatud Guinessi rekordi) tuli slotimängus Mega Moolah vaid 25-sendise panusega. Seejuures tuleb ka arvestada, et tegemist polnud kaugeltki "paadunud mänguriga", sest mehe algne deposiit oli vaid pisut üle 40 euro. 

Kõlab nagu päris uskumatu loona? Muidugi - tegemist oligi meeletu vedamisega, kuid kahtlemata heidavad sellised megahitid eelkõige lotomängudele kinda. Heywoodi Tuhkatriinu-loo järel hakkas aina enam inimesi eelistama kehva võidumarginaaliga lotomängudele just online-slotte, mis pakuvad märksa tempokamat ja põnevamat actionit ning oluliselt kõrgemaid väljamaksete protsente.  

EE_Slots-welcome-offer-€10-Cash_1380x240.jpg

Lihtsuses peitub võlu

Eelmisel dekaadil loodud Mega Moolah on suhteliselt vana mäng, mis on võib-olla just seetõttu ka erakordselt lihtne. Selle mängimine ei nõua erilist nuputamist ega keerukatest lisavidinatest/funktsioonidest arusaamist, samuti puuduvad tüütud animatsioonid ning mäng ise on kiire ja tempokas.

Nagu slotimängudes ikka, toob võidu see, kui saad ühel või enamal väljamakse liinil ritta vähemalt kolm ühesugust sümbolit. Selles mängus on metsikuks sümboliks e. wildiks loomade kuningas lõvi (tähistatud järgmisel pildil kahe punase ringiga), mis duubeldab Sinu võidu ning asendab kõiki teisi sümboleid peale skätteri.  Mängus on kolm rida ning viis rullikut. 

lõvi.jpg

Tasuta keerutused

Tasuta spinnide e. keerutuste saamiseks tuleb saada ühe keerutuse jooksul rullikutele vähemalt kolm skätter-sümbolit (tähistatud punase ringiga järgmisel pildil), mille järel saab mängija automaatselt 15 tasuta keerutust.  

Boonussümbolid.jpg

Tasuta keerutuste jooksul võidetud raha korrutatakse kolmega. Seejuures on boonuskeerutuste ajal võimalik saada ka täiendavaid tasuta keerutusi, kui mängijal õnnestub taas vähemalt kolm skätter-sümbolit ühe keerutuse ajal rullikutele saada. 

Tasuta keerutuste jooksul võidetud raha kantakse koheselt mängija kontole ning nagu mängusiseste boonuskeerutuste puhul ikka, ei pea võite hiljem kuskil "läbi mängima".  Tasuta keerutused võimaldavad lihtsalt rohkem mängida ning mis seal salata - ka rohkem võita.   

Free spin wins.jpg

Aga kuidas siis ikkagi miljonäriks saada?

Vastus on lihtne - esmalt tuleb saada eriline Jackpot-boonusmäng ja seejärel peab juba boonusmängus sõna otseses mõttes ropult vedama. 

Jackpot-boonusmängu vallandub täiesti juhuslikult ning võidurahad on kõigile samad panuse suurusest sõltumata. Küll tuleb aga arvestada sellega, et mida suurem on panus, seda suurema tõenäosusega boonusmänge "antakse". Meie testmäng näitas, et maksimaalse, €6,25 panuse korral saab boonusmänge üsnagi sageli, seevastu minimaalse panusega mängimine võib tähendada, et neid tuleb omajagu oodata. 

Jackpot Wheel.jpg

Kui boonusmäng käivitub, siis on mängijale garanteeritud üks neljast Jackpot-võidust: 

1) Mini (reeglina pisut alla 10 euro),

2) Minor (reeglina umbes 100 eurot),

3) Major (alates 10 000 eurost, kuid võib tõusta kordades kõrgemale),

4) Mega (vähemalt miljon eurot).

Mängija saab täpselt selle Jackpoti, millel loosiratas peatub. Kõige tavalisem on Mini-Jackpoti võit, kõige haruldasem aga täistabamus Mega-Jackpot. Pöörleval rattal tähistab seda just hõbedane sektor.

Mega Moolah boonuskerutus.jpg

Hetkel on Mega Moolah Mega-Jackpot kasvanud üle 17,6 miljoni euro!

Esimene miljonivõit saadi selles slotimängus juba 2007. aastal ning ainuüksi sel aastal on võetud välja enam kui 30 miljoni eest hiigelvõite. Alates jaanuarist on Mega-Jackpot vallandunud koguni kuuel korral, viimane võit saadi aga juba õige kaua aega tagasi - 24. juunil.  

Just seetõttu on Mega Jackpoti 2018. aasta septembri alguseks kasvanud hiiglesuureks, ületades artikli avaldamise päeval 17,6 miljonit eurot. Kas Jackpot võetakse maha täna, homme, selle nädala jooksul või alles järgmisel kuul, seda ei tea mõistagi keegi. Ega sedagi, kellest saab see superõnnelik võitja. Aga mänguaktiivsus Mega Moolah'l on kahtlemata ülikõrge, sest lisaks Jackpotidele on mängus ka palju väiksemaid võite! 

Nagu juba varasemalt öeldud sai, võib Mega Moolah'it mängida pea kõikides Eestis litsentseeritud online-kasiinodes. Näiteks Optibetis, kus saad lisaks 1000-eurose deposiitboonuse või hoopiski Pafis, kes soovib kangesti maailmarekordit tagasi saada.

Opti deposit bonus.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5