Ülemaailmne slotihullus: Mega Moolah Jackpot paisub üle 5 euro sekundis!
  • Jokker.ee
  • 15.09.2018

Ülemaailmne slotihullus: Mega Moolah Jackpot paisub üle 5 euro sekundis!

Maailmarekordilistesse kõrgustesse tõusnud slotimängu Mega Moolah Jackpot on ajanud hulluks tuhanded, kui mitte miljonid slotimängijad üle maailma, kes kõik loodavad 25 sendiga hoobilt miljonäriks saada.

Artikli avaldamise hetkeks (15. septembri hommikul) on Mega Jackpot kerkinud juba enam kui 16,5 miljoni ühikuni. See tähendab, et juhul kui võit peaks minema UK mängijale, kelle valuutaks on Inglise naelad, on kindlasti tegemist ka uue maailmarekordiga (hetkel kehtiv rekord 13,2 miljonit naela). Ainuüksi viimase nädalaga on Mega-Jackpot paisunud enam kui 3 miljoni ühiku võrra ning mida suuremaks summa läheb, seda kiiremaks muutub tõenäoliselt ka kasv. 

Väljamaksed Mega Moolah.jpg


Viimati saadi Mega Jackpot kätte selle aasta juunis ning ühtekokku on aasta jooksul võidetud kuus Mega-Jackpoti. Kuna viimasest langemisest on möödas päris pikk aeg - pea kolm kuud - on enamus mängijatest veendunud, et küllap kukub Jackpot maha juba täna, homme või vähemalt lähipäevil. 

Tegelikult ei tasu sellest muidugi mingit otsest loogikat otsida, sest slotimängude tulemused põhinevad täielikult juhusel (oluline on vaid keskmine võidumarginaal), Jackpotid võivad vallanduda mistahes ajahetkel ning piltlikult öeldes "teab vaid Jumal taevas", millal ning kelle õuele tohutu õnn ükskord jõuab.

Kui otsida võrdlust, siis võib ka ruletis kuul 10 korda järjest "mustal" peatuda, kuid 11 korral on "punase" saamise tõenäosus ikka täpselt sama suur, mis esimeselgi keerutusel. Aga mängijate psüühika on igati mõistetav, sest Jackpot on paisunud tõeliselt suureks ning piltlikult öeldes olemegi hetkel seda 11 keerutust tegemas... 

Siiski oleks paslik mainida, et näiteks möödunud aasta 22. mail tõmmati välja 3,72 miljoni eurone Jackpot ning kõigest mõne tunni pärast vallandus juba järgmine (1 000 350 Kanada dollarit).

Viimased kolm Mega Moolah Jackpoti sel aastal on olnud järgmise suurusega: 

24. juuni - 8 332 554

20. aprill - 1 778 226

19. aprill - 5 691 921

Slotimängude kuningast saad lugeda täpsemalt siin. Mega Moolah't on võimalik mängida enamikes Eestis litsentseeritud online-kasiinodes, näiteks OlyBetis

Olybet deposiitboonus.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5