ULME! Eestlane võitis Optibetis üle 6,5 miljoni euro!
  • Jokker.ee
  • 17.06.2021

ULME! Eestlane võitis Optibetis üle 6,5 miljoni euro!

4. juunil sai Optibetis mänginud eestlane ajaloo suurima online-kasiinovõidu, teenides üheainsa keerutusega 6 597 136,10 eurot!

Ulmelise hiti tõi 3,75 eurone keerutus Jackpot slotikas Mega Moolah, mille väiksemaid Jackpotte on eestlased varemgi võitnud, alles hiljuti näiteks OlyBeti online-kasiinos. Slotimängu suurimat Mega Jackpoti pole aga eestlased aga veel kunagi varem kätte saanud, sest tegemist on tõepoolest erakordselt harvaesineva (tõenosus üks 185 miljoni vastu) võiduga. 

Alates 2006. aastast (ehk siis umbes 15 aasta jooksul) on võetud maha 70 Mega Jackpoti, mis on olnud alati vähemalt miljon eurot, parimatel juhtudel küündinud aga koguni maailmarekordilise 19,43 miljonini. Mega Moolah'st saad täpsemalt lugeda siit

Õnnelikuks võitjaks osutus 30-aastane Soomes resideeruv eestlane, kes pani enda sõnul tol õhtul mängu kõigest 30 eurot.  “Ma ei ole elus veel kordagi midagi võitnud ja üllatus on suur, kuna ma ei ole väga tihe õnnemängude mängija,” rõõmustas õnneseen, kes kavatseb endale alustuseks unistuste kodu rajada.  

Senine Eesti rekord pärines 2020. aasta märtsist, mil noor Eesti naine võitis miinimumpanusega Pafis 3,68 miljonit eurot (kliki siia, et näha üliõnnelikku keerutust). Vikinglottos on võidetud aga ühekorraga koguni 10,8 miljonit!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5