Taas metsikutes kõrgustes: Mega Moolah Jackpot on paisunud üle 16 miljoni!
  • Jokker.ee
  • 12.01.2019

Taas metsikutes kõrgustes: Mega Moolah Jackpot on paisunud üle 16 miljoni!

Mõned kuud tagasi, 28. septembri pärastlõunal võeti maha maailmarekordiline online-slotimängude Jackpot, mis oli tol hetkel koguni 18,91 miljonit eurot!

Nüüdseks on Mega Moolah Jackpot taas suurtesse kõrgustesse kerkinud, ületades tänasel päeval (12. jaanuaril kell 15:15) juba 16,35 miljoni ühiku piiri. 

Mõistagi on tegemist slotimängude kuninga Mega Moolah'ga, mida saavad vabalt mängida ka tuhanded Eesti slotisõbrad. Loomulikult peab selle supervõidu saamiseks olema metsikult õnne, kuid tasub olla valvas, sest hiigeljackpot on võimalik võita ka kõigest 25-sendise panusega!

Coolbet 1.jpg

Jahi hiigelvõitu magusa boonusega!

Kui paljudel Teist on olemas konto Coolbetis? Tõenäoliselt juba päris paljudel. 

Aga - kui paljud Teist on kasutanud Coolbeti kasiino esimese deposiidi boonust 500% KUNI €50? Kindlasti mitte kõik! 

Just see boonus on erakordselt hea minimaalse riskiga suurelt mängimiseks. Loogika on lihtne - maksa sisse €10 ja saad €50 boonust (ehk kohe saad alustada mängimist 60 euroga). Selleks kasuta boonuskoodi CME2.

NB! Boonus tuleb kasiinoslottidel 30 päeva jooksul 45x läbi mängida, enne kui saad selle välja võtta või kasutada teistes mängudes (spordiennustuses ja pokkeris). Kui jääd läbimängimise ajal plussi, on boonus justkui maast leitud raha! Ja pane tähele, et kasiinoboonust võid saada ka juhul, kui oled juba kasutanud Coolbeti tervitus-, spordiennustuse- ja/või pokkeriboonust!

Mis mäng on Mega Moolah?

Eelmisel dekaadil loodud Mega Moolah on suhteliselt vana mäng, mis on võib-olla just seetõttu ka erakordselt lihtne. Selle mängimine ei nõua erilist nuputamist ega keerukatest lisavidinatest/funktsioonidest arusaamist, samuti puuduvad tüütud animatsioonid ning mäng ise on kiire ja tempokas.

Tasuta spinnide e. keerutuste saamiseks tuleb saada ühe keerutuse jooksul rullikutele vähemalt kolm skätter-sümbolit (tähistatud punase ringiga järgmisel pildil), mille järel saab mängija automaatselt 15 tasuta keerutust.  

Boonussümbolid.jpg

Lisaks võib saada ka erilise Jackpot-boonusmäng, mis võibki igaühe hoobilt miljonäriks teha.

Jackpot-boonusmängu vallandub täiesti juhuslikult ning võidurahad on kõigile samad panuse suurusest sõltumata. Küll tuleb aga arvestada sellega, et mida suurem on panus, seda suurema tõenäosusega boonusmänge "antakse". Jokker.ee sügisene testmäng näitas, et maksimaalse, €6.25 panuse korral saab boonusmänge üsnagi sageli, seevastu minimaalse panusega mängimine võib tähendada, et neid tuleb omajagu oodata. 

Kui boonusmäng käivitub, siis on mängijale garanteeritud üks neljast Jackpot-võidust: 

1) Mini (reeglina pisut alla 10 euro),

2) Minor (reeglina umbes 100 eurot),

3) Major (alates 10 000 eurost, kuid võib tõusta kordades kõrgemale),

4) Mega (vähemalt miljon eurot).

Mängija saab täpselt selle Jackpoti, millel loosiratas peatub. Kõige tavalisem on Mini-Jackpoti võit, kõige haruldasem aga täistabamus Mega-Jackpot. Pöörleval rattal tähistab seda just hõbedane sektor.

Mega Moolah boonuskerutus.jpg

Viimased neli Mega Moolah Jackpoti sel aastal on olnud järgmise suurusega: 

28. september - 18 910 668

24. juuni - 8 332 554

20. aprill - 1 778 226

19. aprill - 5 691 921

coolbet 2.jpg

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5