OlyBeti spordiennustuse pakkumised jalgpalli EM-iks
  • Jokker.ee
  • 07.06.2016

OlyBeti spordiennustuse pakkumised jalgpalli EM-iks

OlyBeti spordiennustus annab algavate jalgpalli Euroopa meistrivõistluste puhul igale uuele liitujale 15 eurot. Sellele lisanduvad mitmesugused eripakkumised, mis muudavad jalgpalli EM-ile panustamise tavapärasest soodsamaks. 

Konto saad avada siin.

Täpse skoori garantii

Panustades kuni 20 eurot avamängu täpsele skoorile, tagastab OlyBet kogu raha juhul kui panus ei lähe täppi. Kui panus õnnestub, makstakse võit välja vastavalt kehtivale koefitsiendile.

Näide: Panustad 20 eurot Prantsusmaa võidule 2:1. Kui Prantsusmaa võidabki 2:1, teenid koos algpanusega 189,60 eurot. Kui Prantsusmaa võidab aga hoopis 1:0, saad lihtsalt oma 20 eurot tagasi. 

5-fold panused

Igal nädalal võimaldab OlyBet panustada kahel korral viiele kohtumisele korraga. Tegemist on tavalise mitmikpanusega, kuid panustaja kasuks mängib asjaolu, et juhul kui üks panus viiest läheb mööda, makstakse algsumma tagasi. Panuseid võib teha ükskõik kui palju e. soovi korral ka kõik kahtlasemana tunduvad paarid "läbi mängida". Kui kõik viis mängu lähevad täppi, makstakse võit välja vastavalt koefitsiendile.

€3000 King of The Hill turniir

Aktiivseimad spordipanustajad võistlevad 3000-eurose auhinnafondiga King of the Hill võistlussarjas. Punktide teenimiseks tuleb teha panuseid jalgpalli EM-ile, täpne punktisumma kujuneb lihtsa valemi (PANUS x KOEFITSIENT) alusel. Arvesse läheb kuni 50 enim punkte toonud maksimaalset 10-eurost panust.

Võitjat ootab 1000 eurot ja OlyBeti spordibaaride fännipakett. Rahalisi auhindu jagub nii esikümnele kui ka viimaseks jäänud mängijale. Lisaks loositakse igal reedel üks 100-eurose lisaauhinna võitja. 

€1000 Panuste maania

Samuti korraldatakse võistlus selle peale, kes teeb kõige rohkem panuseid jalgpalli EM-ile. Iga vähemalt 10-eurosendine EM-ile tehtud üksikpanus annab ühe punkti. Seejuures pole vahet, mitu panust ning kellele teed, isegi mitte see, kas panus võidab või mitte. Oluline on vaid, et iga panus oleks tehtud vähemalt koefitsiendiga 1.60.

30 parimat saavad oma kontole 10 eurot pärisraha, lisaks loositakse 100 parima vahel välja 50-tolline Smart TV. Igal reedel valitakse ka üks juhuslik, kes saab lihtsalt 10 eurot pärisraha. 

Lisaks loosib OlyBet nende vahel, kes jagavad uue mängija promolehte Facebookis, välja kolm 100-eurost auhinda.

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Telli tasuta ennustuskalender siit!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5