OPEM lõppes meistrite turniiriga, mille võitis Haapsalu äss Tanel Evert
  • Jokker.ee
  • 14.11.2017

OPEM lõppes meistrite turniiriga, mille võitis Haapsalu äss Tanel Evert

13. novembril lõppesid arvult kümnendad online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM), mis viidi läbi Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Unibeti, Betsafe’i, Pafi ja OlyBeti koostöös. Kümme päeva väldanud festivali lõpetas eriline tšempionite turniir, millest võttis osa 45 mängijat. 

Unibetis toimunud eriturniiril said osaleda kõik varasemad live- ning online-pokkeri Eesti meistrid. Võitjaks krooniti mulluse OPEM põhiturniiri võitja Tanel Evert (pildil), keda premeeriti 350-eurose piletiga 2018. aasta live-pokkeri Eesti meistrivõistlustele (EMV). Taneli järel jõudsid poodiumile ka 2015. aasta Eesti naistemeister Siiri Saar ning tänavune No Limit Omaha Hi-Lo mänguformaadi tšempion Catlin Müür, kes teenisid kumbki 50-eurose Unibet Openi satelliidipilet. 

Meistrite turniiril osalemine oli kõigile tasuta, kuid kuna sellel said võistelda ainult valitud mängijad, siis ei antud parimale Eesti meistritiitlit ega jagatud ka ränkingupunkte. Meistrite turniir toimus OPEM-i raames teistkordselt, mullune võitja Laur Sibold sel korral paraku finaallauda ei jõudnud. 

OPEM 2017: No Limit Holdem meistrite turniir (45 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnad (EUR)
1. Tanel Evert - €350 EMV põhiturniiri pilet
2. Siiri Saar - €50 Unibet Open satelliidipilet
3. Catlin Müür - €50 Unibet Open satelliidipilet

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul osutusid tänavused netipokkeri meistrivõistlused väga edukateks, sest enam kui pooltel turniiridel püstitati võimsad osalejate arvu rekordid läbi aegade. „Võimalus tulla Eesti meistriks, madalad osalustasud, mitmekülgne turniiride valik ning korralikud lisaauhinnad ahvatlesid sadu pokkerisõpru, kelle seas oli nii tipptasemel proffe, tõsiseid harrastajaid kui ka lihtsaid hobimängijaid,“ kommenteeris Tanel.  

Turniiripokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad igal aastal nii live’is kui internetis, sest hoolimata sarnastest põhimõtetest on tegemist üsna erinevate mänguvormidega. Esimene live-pokkeri Eesti meister selgus juba 2001. aastal, seevastu online-pokkeris alustati tiitlivõistluste läbiviimist seitse aastat hiljem. 

„Nende aastate jooksul on selgunud kümneid vabariigi meistreid erinevates mänguformaatides ning parimad on võitnud juba kolm või enam turniiri. Usun, et Eesti meistritiitel on igal tasemel harrastaja väikeseks unistuseks ning saavutatud edu annab tõestust heast mängutasemest,“ lõpetas Tanel.

Aitäh kõigile, kes jälgisid OPEM-i läbi Jokker.ee portaali!

Artikli foto: Rene Velli

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5