Laupäeval algavad 2017. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused
  • Jokker.ee
  • 03.11.2017

Laupäeval algavad 2017. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused

4. novembril algavad Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavad iga-aastased online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM), mille raames viiakse läbi 14 turniiri. 13. novembrini vältavad tiitlivõistlused korraldatakse koostöös Olybeti, Pafi, Unibeti ja Betsafe’iga.  

Eesti tähtsaima online-pokkeri festivali juhatab sisse kell 19:00 algav tasuta turniir OlyBetis. „Freerollil osalemine on täiesti riskivaba, küll on aga võimalik võita korralikke auhindu. OlyBet premeerib võitjat 350-eurose piletiga 2018. aasta live-pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) põhiturniirile, lisaks teenivad 14 parimat 11-eurose OPEM-i rahvaturniiri pääsme,“ kommenteeris ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi

Jokker.ee eripakkumine OlyBeti uutele klientitele: €10 TÄIESTI NIISAMA!
1) Ava konto OlyBeti online-kasiinos läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta boonuskoodi JOKKER
3) OlyBet annab Sulle TASUTA 10 EUROT, mida  võib kasutada mistahes kasiinomängude mängimiseks. 
4) Pärast pokkerikonto loomist on uued mängijad kutsutud osalema kolmapäeviti 388€ ja 1000€ freerollile ning ka uute mängijate 500€ garanteeritud auhinnafondiga turniirile ja pärast esimese pärisraha No Limit Hold'em jaotuse võiduga kaasneb veel tasuta 3.30€ pokkeripilet.
OPEM-i raames selguvad Eesti pokkerimeistrid kõikides populaarsetes pokkeriformaatides - lisaks ülipopulaarsele Holdemile on kavas ka Omaha, Omaha Hi-Lo, 7 Card Stud ja Razz turniirid. Samuti viiakse läbi eraldi jõukatsumine naistele ning eriline tšempionite turniir, kuhu pääsevad kõik live- ja online Eesti pokkerimeistrid läbi aegade. Osalema on oodatud kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid. 

Valdavalt on turniiride osalustasu 22 eurot, kuid võistluskavas on ka näiteks 220-eurose sisseostuga High-Roller ning 11-eurose osalustasuga rahvaturniir. Suurimat auhinnafondi oodatakse aga 110-eurose sisseostuga No Limit Holdem põhiturniirile, mis viiakse läbi 12. novembri õhtul Unibetis. 

Võistluste auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt välja pandud eriauhinnad. ETPF premeerib üldarvestuse viite parimat ETPF-i ridadesse kuuluvat mängijat, kes registreeruvad hiljemalt 3. novembriks kell 23:59 ETPF-i kodulehel, EMV 2018 pakettidega üldväärtuses 1100 eurot. Ränkingus ei võeta arvesse naiste-, meistrite- ja High-Roller turniiri. 

OPEM lisaauhinnad.jpg
Mullustel meistrivõistlustel näitas parimat mängu pokkeriklubi „Jokker“  liige Marko Kolk, kes võitis kaks turniiri ning oli kahel korral kolmas. Tiitlivõistluste tähtsaima, No Limit Holdem põhiturniiri tšempioniks krooniti Haapsalu hobimängija Tanel Evert

Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmete hulka kuuluv ETPF on iga-aastaste live- ning online-pokkeri Eesti meistrivõistluste läbiviija. Föderatsiooni liikmeid ootavad meistrivõistlustel lisaauhinnad, samad saavad nad osaleda aasta parimate auhinnagalal, klubide karikavõistlustel ning teistel üritustel. ETPF-i tegevust toetavad Coolbet, Unibet, Betsafe, OlyBet ja Paf. 

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5