OPEM 2017 toimub 4.-13. novembril (KAVA MUUDETUD)
  • Jokker.ee
  • 05.10.2017

OPEM 2017 toimub 4.-13. novembril (KAVA MUUDETUD)

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavad iga-aastased online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM) toimuvad 4.-13. novembril ning koosnevad 14 turniirist. Arvult kümnes pokkerifestival korraldatakse koostöös Pafi, Unibeti, Betsafe'i ja OlyBetiga.

Kuna algselt samuti korraldajate hulka kuuluma pidanud ETPF-i toetajal Coolbetil ei õnnestu OPEM-i alguseks veel oma pokkeritarkvara käivitada, on turniirikavas tehtud mõned muudatused e. jagatud ümber algselt Coolbetile loositud turniirid. Samuti jääb pidamata algselt kavandatud 5 Card Draw turniir.  

„Turniirikava koostamisel lähtusime nii mängude mitmekesisusest kui madalatest osalustasudest, mis võimaldab ka kõikidel Eesti hobimängijatel oma võimed proovile panna,“ kommenteeris ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi. „Sarnaselt eelmistele aastatele toimuvad turniirid erinevates pokkeritubades ning korraldaja vahetub kas ühe või kahe päeva järel,“ selgitas Tanel. 

Tiitlivõistlused juhatab sisse freeroll, mis viiakse läbi Olybeti pokkeritoas. „Sellel turniiril osalemine on kõigile tasuta, küll ootavad aga parimaid korralikud auhinnad. Väärib märkimist, et just freerollil asub tiitlit kaitsma nimekas Rakvere pokkeriäss Kristo Erala, kes võitis sel aastal ka live-pokkeri Eesti meistrivõistluste põhiturniiri,“ rõhutas Tanel. 

Lisaks 20-22 eurose osalustasuga tavaturniiridele on võistluskavas ka 220-eurose sisseostuga High-Roller ning 11-eurose osalustasuga rahvaturniir. Tavapäraselt kulmineerub festival 110-eurose sisseostuga No Limit Holdem põhiturniiriga, festivali viimasel päeval viiakse aga läbi eriline meistrite turniir. OPEM-il on õigus osaleda kõikidel vähemalt 21-aastased Eesti residentidel. 

Mullustel meistrivõistlustel osales sadu erinevaid mängijaid ning paljudel turniiridel püstitati uued osalejate arvu rekordid. Festivali resultatiivseima mängija au kuulus ülekaalukalt pokkeriklubi „Jokker“  liikmele Marko Kolgile, kes võitis kaks turniiri ning oli kahel korral kolmas. OPEM-i põhiturniiri võitjaks krooniti aga Haapsalu hobimängija Tanel Evert
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5