Optibet kutsub osalema täna algaval 300K€ GTD Royal Series pokkerifestivalil!
  • Jokker.ee
  • 23.10.2020
  • 0

Optibet kutsub osalema täna algaval 300K€ GTD Royal Series pokkerifestivalil!

Täna, 23. oktoobril algab iPoker võrgustikus selle sügise tähtsaim pokkerifestival, 300 000-eurose garanteeritud auhinnafondiga Royal Series, mis vältab kuni 1. novembrini. 

Kavas on 80 turniiri, mille osalustasud jäävad vahemikku 0.50 € kuni 100 €. Kõik turniirid viiakse läbi kolmel tasemel: mikro, madal ja keskmine. Turniirisari kulmineerub 50 000-eurose garanteeritud auhinnafondiga põhiturniiriga, mille sisseost on 100 eurot.  

Garantiid on küll suhteliselt väikesed, kuid ka sisseostud mõnusalt madalad ning seetõttu sobivad hästi kõikidele hobimängijatele. Turniiridel mängimise kõrval on kindlasti mõistlik osaleda ka Optibeti pokkeritoa eripromodes, mis tagavad näiteks mullimeestele eksklusiivse õnneratta keerutuse. 

Lõika kasu turniiriseeriaga kaasnevatest lisapromodest!

Kui kavatsed nagunii mängida, siis ära unusta missioonidega liituda. Kui lööd kaasa kolmel Royal Series satelliidil (sisseost vähemalt 5 €), siis saad erilise kraapekaardi. Mängides seejärel ka kolmel Royal Series turniiril, teenid veel ühe kraapekaardi. Kõik kraapekaardid on võitvad ning Sul on võimalus saada erinevaid Royal Mission pileteid väärtusega kuni 100 eurot!

Freerollereid ootab aga neli 500-eurose auhinnafondiga Royal Mission freerolli, mis toimuvad 25., 27. ja 30. oktoobril ning 2. novembril kell 23:00 Eesti aja järgi ning pakuvad auhindu 30 parimale.

iPoker on sobilik võrgustik eelkõige väiksematele mängijatele ning läbi Optibeti tasub iPokeris mängida eelkõige põhjusel, et nad korraldavad Eesti mängijatele ka mitmeid eksklusiivseid promosid, mida vahetud konkurendid ei paku. Näiteks saavad kõikidel korralistel turniiridel mullimeheks jäänud mängijad keerutada õnneratast ning võita kuni 100 eurot kohe kätte! Mikropanustega mängijad teenivad aga iga päev 500 esimese mängitud käe eest 5 eurot. Tšekka siit Optibeti eridiile.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5