Optibeti pokkeritoa ja GG võrgustiku eripakkumised 2019. aasta detsembris
  • Jokker.ee
  • 02.12.2019
  • 0

Optibeti pokkeritoa ja GG võrgustiku eripakkumised 2019. aasta detsembris

Maailma üks suurimaid pokkerivõrgustikke GG Network võimaldab ka Eesti pokkerimängijatel läbi Optibeti erinevatest magusatest pakkumistest osa saada. Et neis paremini orienteeruda, oleme pannud eraldi kirja kõik 2019. aasta detsembri uued pakkumised. 

Lisaks juba eile välja reklaamitud high-rollerite nädalale 1.-9. detsembril on kavas iganädalane Ru$h & Ca$h reigiralli, 300 tuhande dollari võidujooks All-in or Fold laudades ning miljoni Hiina jüääni väärtuses Short Deck Poker freerolle. 

Ava Optibeti konto siin

Iganädalane Ru$h & Ca$h reigiralli, kokku 300 000 lisaraha iga kuu! 

Kõikjal armastatud kiirpokker on saanud suureks hitiks ka GG võrgustikuks ning alati on võimalik teravat mänguformaati pakkuvates Ru$h & Ca$h laudades actionit leida. 

Ajavahemikus 2.-29. detsember ootavad aktiivsemaid Ru$h & Ca$h mängijaid pirakad auhinnad, sest seal toimuvad iganädalased reigirallid. Sul ei tule teha midagi muud, kui mängida Ru$h & Ca$h rahalaudades Sulle sobiva(te)l taseme(te)l. Iga reigiks makstud 0,01 $ eest saad ühe punkti, eraldi registreeruda (teha opt-in) pole kuskil vaja.

Iga nädala lõpus premeeritakse iga mängutaseme edukamaid punktikogujaid (kokku 4 taset, võid võita ka enam kui ühel tasemel) lisarahaga. Kokku läheb kuu aja jooksul jagamisele 300 tuhat dollarit.

Lisaks korraldatakse Ru$h & Ca$h rahalaudades igapäevaseid missioone ning kõik, kes on ühe nädala jooksul (pühapäevast laupäevani - NB!) täitnud vähemalt 5 ülesannet, pääsevad igal pühapäeval toimuvale Mission Complete $20K freerollile. Mida rohkem igapäevaseid ülesandeid täitnud oled, seda suurema stäkiga seda freerolli alustad!

Missioonid Optibetis.jpg

All-in or fold? Algab võidujooks 300 tuhandele dollarile! 

Sarnaselt Ru$h & Ca$h rahalaudadega toimub 2.-29. detsembril võistlus ka asiaate hullutavates All-in or Fold laudades. Mida see mäng endast täpsemalt kujutab, saad lugeda siin.

Siingi on sisu väga lihtne: Sul tuleb vaid mängida Sulle sobiva(te)l taseme(te)l. Iga nädala lõpus premeeritakse iga mängutaseme edukamaid punktikogujaid (kokku 4 taset) lisarahaga ning osalejatel tuleks pöörata tähelepanu järgnevale:
- 1 All-In = 1 punkt,
- Nädalavahetusel saab topelpunkte,
- Kätt ei pea võitma,
- Käes peab olema vähemalt 3 aktiivset mängijat,
- Käsi peab minema shodown'ile.

Kuna vastavalt tasemete arvule on edetabeleid neli, võib iga mängija võita ka üle ühe auhinna (juhul kui ta on edukaim erinevatel mängutasemetel). Kampaanias osalemiseks pole samuti vaja kuskil eraldi registreeruda, piisab vaid kontost Optibeti pokkeritoas!

AOF.jpg

Täida short-deck pokkeris ülesandeid ja saa osa miljoni jüäänist! 

Kas Sa tempokat Short Deck Poker'it juba mängid? See mäng kogub maailmas aina enam populaarsust, pakkudes tavapärasemast märksa teravamat Texas Holdemit.

Nii toimub GG-võrgustikus 2.-31. detsembrini kampaania, mille käigus jagatakse igapäevastel freerollidel ära suures koguses preemiaraha. Kokku läheb jagamisele tervelt MILJON Hiina jüääni ehk umbes 120 tuhat eurot!

Igapäevastele freerollidele pääsemiseks mängi iga päev nõutud arv käsi vastaval tasemel. Kuna Short Deck Poker'is on neli erinevat mängutaset, võid Sa pääseda iga päev ka neljale erinevale freerollile. Laudadesse pääseb 3000 kõige kiiremat! 

NB! Kuigi laudade limiidid ja freerollide väljamaksed on jüäänides, saab mõistagi mängida ka teistes valuutades (Eesti mängijad saavad auhinnaraha kätte eurodes). 

Short Deck Festival Optibet Decmeber 2019.jpgOptibeti konto saad avada siin

Miks tasub Eesti pokkerimängijal GG võrgustikus pokkerit mängida? Eelkõige ikkagi seepärast, et GG võrgustiku sihtturgudeks on Aasia, mille mängijad suhtuvad pokkerisse ja kasiinomängudesse oluliselt "kirglikumalt" kui näiteks eurooplased. Samuti on GG võrgustikus hea piisavalt hea mängude valik ja alati palju mängijaid (PokerScout andmetel on GG võrgustik mängijate arvult maailmas kolmandal kohal). 

Optibet on Eesti pokkeri toetaja, kus viidi sel aastal läbi ka 2019. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM 2019). 

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker