Optibeti pokkeritoa parimad pakkumised novembris 2020
  • Jokker.ee
  • 03.11.2020
  • 0

Optibeti pokkeritoa parimad pakkumised novembris 2020

"Movember" on alanud ning Optibeti pokkeritoa promod teie ees! Jätkumas on igapäevase 5 euro pakkumine mikromängijatele, mis on Eestis täiesti eksklusiivne diil. Niisamuti saab läbi Optibeti osaleda aga ka kõikides iPoker võrgustiku eripakkumistes. 

Pane tähele, et uusi Optibet Poker mängijaid ootab 200% kuni 2000 € tervitusboonus ning väga lihtsa skeemiga pakutav kuni 55%-line cashback


Eksklusiivne Jack of Spades - lihtsalt mängi ja saa raha
Septembris alanud erikampaania jätkub aasta lõpuni ja sobib kõikidele väikseid panuseid armastavatele mängijatele. Jack of Spades nimelises kampaanias saab igaüks, kes mängib mikropanustega rahalaudades vähemalt 500 kätt, 5 eurot puhtalt kätte. Ja nii iga päev!

Arvesse lähevad vaid ülimadalad No Limit Hold’em lauad, mille ülemine limiit on 0.10 €/0.20 €. Pane tähele, et reiki arvestatakse juhul kui avatud on vähemalt flop ja panga suurus vähemalt 15 senti.

Boonuse kasutamiseks pead tegema pokkeri lobbys opt-in. Kordame veelkord üle - Jack of Spades on eksklusiivne kampaania ning kehtib vaid Optibeti pokkeritoas!

Jack of Spades.jpg
 
Jack of all Trades - täida väljakutseid ja võida auhindu!
Alates 2. novembrist on Sul suurepärane võimalus täita väljakutseid ja võita auhindu. Kõige paremal juhul võid võita koguni 1000 eurot! See käib nii:
1) Liitu kampaaniaga. Pea meeles, et seda tuleb teha igal nädalal eraldi.
2) Täida 7 päeva jooksul kuni 10 missiooni. 
3) Saa auhind vastavalt täidetud missioonide arvule: 
- 3 lõpetatud missiooni eest - Jack Reward (auhinnafondis turniiripiletid väärtusega 0,50 € kuni 50 € või rahaline võit 100 €)
- 5 lõpetatud missiooni eest - Täiendav Jack Reward 
- 10 lõpetatud missiooni eest – TOP Jack Reward (auhinnafondis turniiripiletid väärtusega 1 € kuni 100 € või rahaline võit 1000 €)

Missioonid on seejuures väga lihtsad - tuleb kas täita pisike käibenõue, lihtsalt mõnel turniiril/rahamängus osaleda või näiteks võita jaotus teatud pocket-käega. 

Jack of all.jpg
Õpi Raunolt ja Gatiselt!
Optibeti pokkeritoa esindusmängija on nimekas pokkeriproff Rauno "estonianjesus" Tahvonen, kes aitab hea meelega ka teistel pokkeris tugevaks saada.

Just seepärast tasub avada Rauno Twitch'i kanal ning jälgida mehe ülekandeid. Lõbusad striimid sobivad jälgimiseks kõigile, kes pokkerit armastavad. Sul on hea võimalus õppida, küsida nõu ning lihtsalt pokkeri- ja muudel teemadel rääkida. Enamasti jagatakse vaatajatele ka väärt kraami, näiteks tasuta turniiripileteid. 

Lisaks Raunole on Optibeti tiimis Läti pokkeriproff Gatis Reigass. Ta alustas pokkeriga tosin aastat tagasi ning on löönud kaasa nii EPT-l, Battle of Maltal kui ka mitmetel Tallinnas toimuvatel suurturniiridel. 2018. aastal võitis Gatis Platinum Series Latvia Super Stack turniiri ning kutsub nüüd jälgima enda tegemisi Optibeti Twitchi kanalil.

Rauno Tahvonen.jpg 
Peatselt tulekul Football Stars Jackpot lauad
Selle aasta jooksul jõuab Optibeti mängijateni uus ja kiire pokkeriformaat Top Trumps Football Stars, mis asendab vana kiirpokkerit (Speed Poker).

Tegemist on formaadiga, mis sobib eelkõige neile, kes armastavad actionirikast mängu. See on hea võimalus paljude käte mängimiseks ilma erinevaid laudasid avamata ning sobib seetõttu suurepäraselt just mobiilimängijatele. 

Jalgpalliteemalistes laudades on kuni 5 mängijat ning võimalus võita koguni 3 jackpot'i, mida jagatakse nelja samanimelise jalgpallislotikaga.  
1) Igapäevane jackpot - tuleb garanteeritult välja korra päevas,
2) Iganädalane jackpot - tuleb garanteeritult välja korra nädalas,
3) Mystery jackpot - suurim jackpot, mis võib tulla välja mistahes ajahetkel.

Täpsem info peagi tulekul!

Võida sadu tuhandeid vaid ühe euroga!

iPoker võrgustiku Twister-kiirturniirid on ühtviisi populaarsed nii Baltikumi kui Põhjamaade pokkerimängijate seas, sest võimaldavad kõigest ühe euroga Age of Gods Ultimate Power Jackpot kätte saada!

Age of The Gods on Playtechi poolt loodud menukas slotimängude seeria, mille Jackpotte saavad lisaks slotisõpradele jahtida ka pokkerimängijad. Selleks tuleb lihtsalt avada Optibeti pokkeritarkvara, sealt edasi Twister ning registreeruda 1,5 või 10-eurose sisseostuga Age of The Gods kiirturniirile. 

Tavapäraselt kolme mängijaga kiirturniiri alguses loositakse auhind ning kui Sul tõeliselt veab, võid saada kätte ühe neljast Age of Gods Jackpotist, mis algavad vastavalt 50, 500, 5000 ja 100 000 eurost. Neist suurim - Ultimate Power Jackpot - võib küündida aga juba tohututesse kõrgustesse ning on olnud ka üle miljoni euro!

Optibet Twister.jpg

Tervitusboonus 200% kuni 2000 €

Kõiki uusi mängijaid ootab Optibetis 200% kuni 2000 € sissemakseboonus. NB! See kehtib ka nendele mängijatele, kel oli konto "vanas" ehk GG-võrgustikus asunud Optibetis! 

See boonus on jagatud kahte osasse:
1) 200 % kuni 800 € boonus (ajalimiit 60 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 2 eurot boonust (tinglikult 20% cashbacki)
2) 200% kuni 1200 € boonus (ajalimiit 90 päeva). Iga reigitud 10 € eest saab mängija 1 euro boonust (tinglikult 10% cashbacki)

Pane tähele, et tervitusboonuse saamiseks tuleb vajutada “Opt-in” ning tervitusboonust saab kasutada vaid korra. Eriti oluline: Tervitusboonus lisandub tavapärasele cashbackile ning muudest boonustest saadud hüvedele. See tähendab, et iPokeris on teenida kokku koguni kuni 55%-list cashbacki!

Kuidas igakuist cashbacki saada?
Optibeti uus cashbacki süsteem on väga ihtne ja arusaadav. Sinu cashbacki protsendi määrab 100% ulatuses käive, mitte loosiõnn, oskused või mängutaktika. 

Kõik mängijad alustavad tasemelt "Jack" ning saavad iga reigitud 1 euro eest 10 VIP-punkti. Jõudes järgmisele tasemele, kehtib VIP-punktide kordistaja, mis suurendab ka rakebacki. 750 euro tasumine reigiks tagab mängutaseme "Joker", mis toob sisse juba 35% rakebacki. Sellele lisanduvad teiste kampaaniate käigus teenitud võimalikud hüved ja auhinnad!
 
Iga 100 VIP-punkti eest saab mängija 1 € pärisraha ning enda progressi saad jälgida pokkerikliendis, valides "Minu konto" > "VIP". Oma taseme hoidmiseks pead koguma igal kuul sama koguse punkte, vastasel juhul taset langetatakse. Punkte hoitakse kontol täpselt 12 kuud. 

Cashback.jpg

Eriti oluline: Arvestus on contributed-põhine ja põhineb iga mängija poolt makstud reaalsel reigil. See tähendab, et "fishe" ei kohelda paremini kui häid mängijaid (mida praktiseerivad hetkel mitmed pokkeritoad).

iPoker on Playtechi poolt juba 1999. aastal rajatud pokkerivõrgustik, mis sai pärast äsjast MPN-i lagunemist kõvasti täiendust. Lisaks Optibetile siirdus juuli alguses iPoker'isse ka teine Enlabsi kontsernile kuuluv ning peamiselt Skandinaavia turule suunatud pokkerituba BestPoker. Koos vanade ja uute tulijatega on kunagise maailma suurima võrgustiku eesmärk taas kõrgustesse tõusta. Kui oma ala suurte valitsejate vastu veel ei saada, ollakse näiteks MPN-ist juba märksa suurem.

Eelkõige on iPoker suunatud Euroopa turule. iPokeril pole just ülearu palju eripakkumisi, kuid need on samas väga lihtsad ja loogilised. Arvestades suurtest konkurentidest väiksemat mängijate arvu, on ka erinevates edetabelites kõrgete kohtade saavutamine märksa lihtsam.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5