Osale Overdrive turniirisarjas Optibetis!
  • Jokker.ee
  • 03.09.2023

Osale Overdrive turniirisarjas Optibetis!

30. augustil käivitus Optibetis uus kiirturniiride formaat SPINS Overdrive. 3.-10. septembril saab aga lüüa kaasa korralike lisaauhindadega SPINS Overdrive turniiriseerias, mis koosneb 24-st imepisikese sisseostuga turniirist.

Turniirid algavad iga päev kell 20:05, 22:05 ja 01:05 (Eesti aeg) ning on leitavad lobbyst "Overdrive" nime alt. Mängitakse erinevaid formaate ning osalustasud jäävad vahemikku $1.10 kuni $11. Seega on loogiline, et satelliidid puuduvad, kuna sisseostud on niigi väga madalad. 

Küll on aga igal turniiril väga korralikud lisaauhinnad. Vastavalt sisseostule jagatakse parimate vahel 100 - 1500 $ väärtuses SPINS Overdrive pileteid. Lisaks teenid turniiridel osalemise eest ka väärtuslikke edetabelipunkte. 

Üldedetabeli 50 parimat teenivad SPINS Overdrive piletipaketi väärtusega 10-500 dollarit. Saadud pileteid saab vabalt kasutada ning täiendavaid läbimängimise nõudeid ei ole. Loe täpsemalt SPINS Overdrive kohta ning tutvu teiste Optibeti igakuiste promodega!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5