Osale tasuta pokkeriturniiril (lisatud auhinnad) ja panustad heategevuseks!
  • Jokker.ee
  • 31.03.2021
  • 0

Osale tasuta pokkeriturniiril (lisatud auhinnad) ja panustad heategevuseks!

Pokkerikaunitar Evely Ventsli (pildil) kutsub kõiki osalema neljapäeval, 1. aprilli õhtul tasuta Buduaar.ee heategevusturniirile, kus osalemisega annad oma panuse ja võid võita pärisraha ning muid auhindu!

Tasuta turniir toimub homme algusega 21.00 OlyBeti pokkerikeskkonnas, mille auhinnafondis on garanteeritud 500 dollarit ja auhinnad Buduaarilt ning OlyBetilt. Turniir toimub No Limit Texas Freebuy formaadis, mis tähendab, et osalustasu puudub, kuid soovi korral on võimalus 1 $ eest sooritada juurdeoste kuni 22.30 - sama kaua kehtib ka hiline registreerimine. 

Turniinile registreerimine algab 24 tundi enne algust, vajaliku parooli leiad Buduaar.ee artiklist.

Auhinnafondis vähemalt 500 dollarit ja eriauhinnad

Turniiri ellukutsuja ja kaasa mängiva Evely (OlyBeti pokkeri alias FKVE) väljavõtjale on auhinnaks (bounty) Buduaar Secret Beauty Box väärtusega 80 €. Kolm parimat naismängijat saavad kingituseks Buduaari aastatellimuse. Turniiri võitja teenib lisaks rahale OlyBeti pokkerikohvri ja teine kuni viies koht OlyBeti saunalina. Võidusummad on pärisrahas ja mängijad võivad seda vastavalt oma äranägemisele kasutada, kasvõi koheselt pangakontole kanda.

auh2.jpg

Evely sõnas Buduaarile antud intervjuus: “Iga turniiri tuleb võitma minna, muidu poleks ju mõtet alustadagi. Annan endale aru, et minu ”pea eest” on väljas eriauhind, mis kindlasti mängu mõjutab ja rohkem flippama (õnnele lootma) sunnib, seega põnevust ja mängurõõmu on kindlasti omajagu. Kohtumiseni lauas!”

OlyBet annetab vähemalt 500 eurot heategevuseks

Iga turniiril osaleva mängija eest kannab OlyBet 1 € MTÜ-le Tallinna Naiste Kriisikodu, garanteeritult 500 eurot. Kui mängijaid tuleb rohkem kui 500, siis annetatav summa tõuseb vastavalt osalejate arvule. Seega tule ja võta osa ning annad oma panuse!

Turniiri korraldajad Buduaar ja OlyBet valisid toetuse saajaks naiste kriisikodu sellel põhjusel, et keerulisel piirangute ajal on kasvanud koduvägivald. Toetussumma pole küll piisav selle suure ühiskondliku probleemi lahendamiseks, aga igaüks meist saab kaasa aidata, märgates lähedaste ja naabrite elus toimuvat ja sellele vastavalt reageerides.

Turniir on leitav OlyBeti pokkeri tarkvaras Privaatturniiride sektsioonis nimega Buduaar.ee / OlyBeti heategevusturniir ning mängimiseks on vajalik luua OlyBeti mängukonto. OlyBeti pokkeritarkvara on saadaval Windowsi ja Apple’i arvutitele, Android ning ka iOS nutiseadmetele.

ALUSTA SIIT!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5