Eesti pokkerimängijad annetasid vähihaigete laste vanemate toetuseks 1555 eurot
  • Jokker.ee
  • 02.05.2017

Eesti pokkerimängijad annetasid vähihaigete laste vanemate toetuseks 1555 eurot

2017. aasta pokkeri Eesti meistrivõistluste viimasel päeval korraldas Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) heategevusliku turniiri, millega koguti 1555 eurot Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) toetuseks. 

28. aprillil EVLVL esimehele ning peamisele kõneisikule Märt Avandile (pildil vasakul) tšeki üle andnud ETPF-i presidendi Marek Reinaasi (pildil paremal) sõnul on Eesti pokkerimängijad varemgi heategevuslikes projektides kaasa löönud ning enamasti kipub sellistel turniiridel pigem vabadest kohtadest kui mängijatest puudu jääma. 

"Siiras soov head teha ühendab nii elukutselisi pokkerimängijaid, aktiivseid harrastajaid kui neidki, kes ülla eesmärgi nimel päris esimest korda lauda istuvad. Usun, et võimalus väga raskes seisus olevate inimeste heaks oma väike panus anda teeb ühtviisi heameelt nii kõikidele turniiril osalenud mängijatele kui ka teistele Eesti pokkerikommuuni liikmetele," kommenteeris Reinaas.  

"On väga liigutav näha, et Eesti pokkerimängijaid leidsid aasta tähtsaimal võistlusel võimaluse ka heategevusega tegeleda," kiitis Avandi. "Ma tänan teid Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu nimel kogu südamest!"

Heategevusliku pokkeriturniiri osalustasu oli 10 eurot, kuid mängijatel oli lubatud sooritada ka piiramatus koguses 10-euroseid lisaoste (re-buy). Heategevuseks annetati pool turniiri auhinnafondist ning keskmiselt sooritas iga osaleja viis lisaostu. Neid mängijaid, kes tegid aga koheselt 10 lisaostu, premeeriti eksklusiivse Olympic Casino žetoonikohvriga. 

47 osalejaga No Limit Holdem turniiri võitis Meelis Lepikult. Kuue parima hulka jõudsid ka nimekas turniirimängija Taivo Sillaste, kahekordne Eesti pokkerimeister Laur Sibold ning Betsafe'i pokkerimänedžer Enri Orav

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5