Ottomar Ladva hittis järjekordsel high-rolleril 354 tuhat eurot!
  • Jokker.ee
  • 31.05.2022

Ottomar Ladva hittis järjekordsel high-rolleril 354 tuhat eurot!

Endine tippmaletaja, viimastel aastatel aga täielikult turniiripokkerile pühendunud Ottomar Ladva (pildil) sai ööl vastu esmaspäeva kõrge teise koha maailma suurima pokkerifestivali GG Online Championship (GGOC) high-roller turniiril ning teenis 379 372 dollarit ehk umbes 354 tuhat eurot auhinnaraha.  

Deep-stack struktuuri ning ülikõrge 25 500-dollarilise osalustasu tõttu oli high-roller turniir suunatud peaasjalikult vaid kõrges mängus karastunud pokkeriproffidele. Võistluse lõppfaasis sõlmisid Ottomar ning Kanada pokkerimiljonär Daniel Dvoress omavahelise kokkuleppe auhinnarahade jagamiseks, misjärel tiitlile sisuliselt flipati. Õnn soosis seekord viimast, kuid Ottomar hitt on sellest hoolimata Eesti online-võitude edetabelis läbi aegade kaheksas. 

Ottomar võistles edukalt ka teistel GGOC turniiridel. Veel samal päeval suutis ta võita 1500 $ Sunday Saver high-roller turniiri ning teenida 50 tuhat eurot auhinnaraha. Kolmapäeval lõppev ning läbi OlyBeti ka sadu Eesti pokkerimängijaid osalema meelitanud suurfestival koosneb 131 turniirist ning selle üldine auhinnafond on garanteeritult vähemalt 150 miljonit dollarit.

Vaid loetud aastatega on endisest Eesti esimaletajast saanud üks maailma hinnatumaid online-pokkeriproffe, kes pälvis kindlalt ka Eesti 2021. aasta parima pokkerimängija aunimetuse. OlyBeti pokkerimänedžeri Herli Olopi sõnul on Ottomar sage külaline ka ülikõrgetel, enam kui 10 000-dollarilise sisseostuga turniiridel. Ainuüksi viimase kahe aasta jooksul on ta teeninud GG-võrgustikus üle kuue miljoni euro auhinnaraha.

„Sellest summast tuleb küll lahutada turniiride sisseostud, kuid ilmselgelt on Ladva võidumarginaal keskmisest märksa kõrgem. Seejuures käib jutt turniiridest, mille tase on erakordselt tugev ning kus lööb kaasa maailma absoluutne pokkeriparemik,“ selgitas Herli.

Foto: Elena Kask

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5