Eesti pokkeriprofid Ottomar Ladva ja Markku Koplimaa võitsid taas suurelt
  • Jokker.ee
  • 01.12.2021

Eesti pokkeriprofid Ottomar Ladva ja Markku Koplimaa võitsid taas suurelt

Pokkerimaailmas prežtiisika GG-pokkerivõrgustiku iganädalase Million$ Higrollers turniiril tegid taas suurepärase tulemuse eestlased Ottomar Ladva ja Markku Koplimaa - mõlemad jõudsid suurturniiri finaali ning võitsid kuuekohalise summa.

Markku Koplimaa teenis 5. koha eest 122 994 dollarit, elimineerijaks Ottomar. Markku viimases jaotuses Ottomar avas eest positsioonilt üheksatega, Markku läks all-in väikselt blindilt kaartidega ning lauast abi ei saanud. Mõlemal enne jaotust võrdselt 17 big blindi (BB). Järelvaata jaotust ja kogu finaallaua kulgu siin.

Ottomar, kes mängis teist nädalat järjest Million$ Highroller finaalis, tuli sel korral alla vanduda heads-up duallis finaallauda liidripositsioonilt alustanud austerlasele Thomas Muehlockerile, kes teenis võiduga 311 933 dollarit. Eelmine nädal võitis Ottomar samal turniiril 6. koha eest 82 695 dollarit, siis eile õhtul tuli lisa 247 182 dollarit. See võit jääb napilt välja eestlaste turniirivõitude TOP10 edetabelist.

Kui Ottomar oli sunnitud turniiril tegema re-entry, siis Markkul õnnestus "esimese eluga" hakkama saada ja ta pääses ka turniirile soodsamalt läbi 1050 $ kvalifikatsiooni. 10 300 $ turniiril osales kokku 158 mängijat, auhinnafond 1,58 miljonit dollarit. 

Ottomaril on ainuüksi GG-võrgustikus turniirivõite 5 miljoni dollari eest, Markkul 2,5 miljonit dollarit.

Pühapäeval algab GG-s Super Million$ Week - saame näha, kas eestlastel õnnestub taas suurelt võita.

gg poker.jpg

GG-võrgustikku vahendab Eestis eksklusiivselt OlyBet

Nii olemasolevaid kui uusi mängijaid ootab GG-võrgustikku esmakordsel sisselogimisel (pärast pokkeri aliase valimist):
- 2000$ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300$ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- 100$ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga


Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5