Ottomar Ladva võitis taas suurturniiri, tänavu võite üle 2 miljoni dollari eest!
  • Jokker.ee
  • 27.10.2021

Ottomar Ladva võitis taas suurturniiri, tänavu võite üle 2 miljoni dollari eest!

Tänavu juunis GG-võrgustiku (OlyBet) iganädalase suurturniiri võitnud Ottomar Ladva (pildil) võitis täna öösel taas sama turniiri, millega kaasnes 286 843 dollarit auhinnaraha. Pokkerimaailmas hinnatud Eesti noor malemeister on ainuüksi tänavu võitnud netipokkeri turniiridelt üle 2 miljoni dollari!

132 osalejaga Million$ 10 000 dollari osalustasuga turniirielu ärevaim hetk Ottomarile oli jaotuses, mis otsustas kolmanda koha saatuse. Ottomar survestas väikselt pimepanuselt (SB) all-in (3,4 miljonit punkti mis u 20 BB) kaartidega  ja sai calli (2,9 miljonit punkti) mängijalt "ChiNana" kaartidega .

Flop oli Ottomarile üks parimatest mis tulla sai, sest andis parima mastitõmbe ja tabas ka . Turni muutis meie mehele seisu kehvemaks, sest vastasele tulid päästvateks kaartideks (oudid) lisaks emandatele juurde iga  ja . Ühtegi neist aga riverisse ei tulnud, kaart andis võidu Ottomarile ja vastane pidi leppima 3. koha ja 174 944 dollariga.

Heads-up duell algas võrdselt seisult (mõlemal u 40 BB) agressivset mängustiili näidanud venelase Artur Martirosianiga. Turniiri võidu otsustas suurelt jaotus, kui venelane preflop tõstis (min raise) kaartidega , mille Ottomar callis kaartidega  ja moodustades pangaks 744 000 punkti. Flopil Ottomar check-callib vastase 186 000 jätkupanuse.

Turn , mille peale Ottomar taas check-callib vastase 1,1 miljonit panka pandud 1,5 miljonit ülepanuse (overbet). Kuna Ottomaril mõtlemisaeg (timebank) oli selleks hetkeks otsas, siis tuli kiire call.

River  andis võimaliku masti ning venelane otsustas 4,1 miljonit panka maha bluffida 4,8 miljoni all-in panusega, mille Ottomar insta-callis. Järelejäänud 4 BB-ga venelasel õnnestus küll korra duubeldada, kuid ei enamat ja meie mees saavutas teist korda Million$ finaallauda jõudes taaskord võidu.

Ottomar kasutas turniiril "kolme elu" ehk tegi kaks tagasiostu (re-entry). Esimese sisseost tuli 1050 dollarit maksvalt kvalifikatsioonilt. Seega ühe turniiri osalustasuks läks tal maksma üks Eesti keskmise aastapalk!

supermillion2610.png

Võidusumma eurodes 247 086 jääb napilt eestlaste suurimate netipokkeri võitude TOP10 edetabelist välja. Me ei tea kui palju on 24-aastasel Ottomaril turniiride sisseostudeks kulunud, aga teadaolevalt tema lühikese pokkerikarjääri jooksul on tal ette nädata ainuüksi GG-võrgustikus juba üle 4,6 miljoni dollari eest võite! See on pokkerimaailma tippklass!

Sarnaselt juunis finaallauda liidripositsioonis alustanud Ottomar sai GGpoker.TV ülekandes korduvalt kiidusõnu tema mängu kohta. Järelvaata avatud kaartidega finaallauda siin.

Artikli foto: Tallinn Showdown / Elena Kask

large.jpg

Eestis ainsana GG-võrgustikku vahendavas OlyBeti pokkeris ootab Sind esmakordsel sisselogimisel:
- 2000 $ tervitusboonus (tuleb aktiveerida omal sobival ajal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300 $ väärt mesinädalad (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul)
- 100 $ väärtuses tasuta turniiripileteid
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.


Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5