Paf heiskab taas pokkeripurjed - võida tasuta pakett neljale läbi netipokkeri
  • Jokker.ee
  • 21.08.2019
  • 0

Paf heiskab taas pokkeripurjed - võida tasuta pakett neljale läbi netipokkeri

Pafi menukas, peamiselt Eesti mängijatele suunatud pokkerikruiis - arvult juba kaheksas Paf Live Marine Cup (PLMC) - toimub 11.-13. oktoober Tallink Silja M/S Baltic Queen pardal suunaga Tallinnast Stockholmi ja tagasi.

Traditsiooniliselt on Pafil plaanis lahutada meelt kahe pokkeriturniiri, pidutsemise ja muu mängulisema meelelahutusega, ent vürtsi lisab samal ajal Tallinki 30. ja Baltic Queen kruiisilaeva 10. sünnipäeva pidustused, mille raames jõuab publiku ette vaatemänguline show, kus ansambel Queeni tuntud hitte esitavad Tony Vincent (USA), Tanja Mihhailova, Gerli Padar ja Showstoppersi tantsijad. "God Save the Queen" ühendab endas rock-kontserdi, tantsuetenduse ja visuaalse vaatemängu, kus elustuvad ansambel Queeni legendaarsed kontserdid ja muusikavideod.

Ja see pole veel kõik. Pidu jätkub tuntud raadiohääle ja mitmekordselt Eesti parimaks diskoriks valitud Andres Puusepa tantsubiititega.

PLMC 200-eurose sisseostuga No Limit Texas põhiturniir toimub kahel päeval. Algab see reedel (11.10) kell 19 ja jätkub laupäeval (12.10) u kl 23.30 kui lahkutakse Rootsi vetest. Põhiturniir mängitakse 30 000 algpunktide ja 30-minutiliste tasemetega ning mängijatel on 6 esimese taseme jooksul võimalus täiendava 200 euro eest kasutada Second Chance võimalust.

Lisaks põhiturniirile toimub laupäeva õhtul algusega u kl 23 No Limit Texas 100-eurose osalustasuga kõrvalturniir, mis mängitakse 20 000 algpunktide ja 20-minutiliste tasemetaga ning millel kehtib samuti Second Chance võimalus 6 esimest mängutaset.

Kvalifitseeru augustis läbi online ja osaled sviidi loosimisel

Kõigi augustis läbi Pafi pokkeri kvalifitseerujate vahel loositakse reisi ajaks 363€ väärt sviit. Võitja saab luksusliku akendega kahetoalise kajuti, millega kaasnevad üllatused ja erihommikusöögid restoranis Grill House.

Igal neljapäeval kl 20 toimub 55€ finaalsatelliit, mille võitja saab auhinnaks 400€ paketi PLMC-le. Finaalsatelliidile on võimalik pääseda ka tasuta alustades igapäevasest freerollist kl 20 ja jätkates 5.50€ satelliidist kl 21:15. Teisipäeviti ja pühapäeviti saab kl 20 algavalt satelliidilt võita 200-eurose pileti PLMC põhiturniirile. 

Võidetud 400€ paketis sisaldub:

  • 200€ piletit põhiturniirile
  • Hommiku ja õhtusööki laevas paketivõitjale ja ühele tema kaaslasele
  • Club Paf tervituspakett
  • A-klassi kajutit mängijale ja kuni 3-le ta sõbrale

Turniiripakett on võimalik võita ainult online satelliitidelt. Kvalifikatsioonid toimuvad kuni 6. oktoobrini Pafi pokkeritoas

large_width.jpg

PLMC turniirile on võimalik ka otse sisse osta (seat only), avaldades selleks soovi e-maili teel kampaaniad@paf.com. Endale sobiliku reisipaketi (kajut+söögid) saab osta soodsamalt Tallinki veebilehelt kasutades PLMC sooduskoodi: 130682 (sisesta kood ärikliendi lahtrisse)

image.png
NB! Viimane päev kruiisile registreerumiseks on 8.10.2019. Laev väljub Tallinnast 11.10 kl 18 (D-terminal), check-in tuleb teha hiljemalt kl 17.30. Laevalepääs suletakse 20 minutit enne laeva väljumist. Kõik tehingud pokkeriturniiridel on vaid sularahas ning laeval ei ole võimalik sularaha pangast välja võtta. 

Jokker soovib edukat pokkerikruiisi!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5