LIVE

Paf jagab igapäevaselt promokrediiti ja tasuta keerutusi!
  • Jokker.ee
  • 17.08.2018
  • 0

Paf jagab igapäevaselt promokrediiti ja tasuta keerutusi!

Heade lisahüvede poolest tuntud Pafi online-kasiino üllatab oma mängijaid 16.-22. augustil igapäevaste pakkumistega, mille käigus jagatakse ära tasuta spinne ning promokrediiti. NB! Pane tähele, et kõikides nendes pakkumistes on selge matemaatiline +EV!

button.png

Pakkumistes osalemiseks: 

1. Loo Pafi konto (kui sul seda veel pole) või ava vastav promo leht Pafi portaalis

2. Liitu päevapakkumisega

3. Mängi tingimustes nõutud summas või ulatuses päevamängu, kasutades pärisraha

4. Promoraha või tasuta keerutused saad kätte juba paari minuti pärast

Pea meeles: Päevapreemia saamiseks ära unusta iga päev enne mängima hakkamist pakkumisega liituda!

Preemiad makstakse välja promorahas või tasuta keerutustena välja juba paar minutit pärast tingimuste täitmist. Tasuta keerutuste väärtus on olenevalt mängust 0.09€ kuni 0.20€. Tasuta keerutused kehtivad kaks päeva ning kõik võidud makstakse välja pärisrahas (neid ei pea läbi mängima). Promokrediit tuleb seevastu üks kord läbi mängida. 

Tänane, 17. augusti pakkumine on järgmine: mängi 10 euro eest Cash & Carry online-slotil ja saad €5 promoraha. Selle pakkumise tinglik matemaatiline kasu on 4,25 eurot (kokku tuleb mängida läbi 15 eurot, millest peaksid 5% marginaali korral saama tagasi 14,25 eurot). Seega on oletatav kasu: 5-(15-14,25) = 4,25 €. 

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 25 tasuta spinni slotimängus Joker Pro.  

2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker