Paf kutsub Ahvenamaale pokkerit mängima
  • Jokker.ee
  • 30.05.2023

Paf kutsub Ahvenamaale pokkerit mängima

Suuna oma pilk nüüd Ahvenamaa poole, sest Destination Poker turniirile pole võrdset! Ainuke võimalus põhiturniirile pääseda on läbi online satelliitide. 

Üritus toimub Ahvenamaal 2.-5. novembrini 2023. Turniiri toimumispaigaks on kauni Mariehamni südames asuv Arkipelagi hotell, kust avaneb vaade populaarsele jahisadamale. Põhiturniiril otseseid sisseoste teha ei saa, auhinnafondis on garanteeritud 30 000 eurot! Lisaks toimub mitmeid kõrvalturniire, mis avatud kõigile soovijatele.

Kuidas kvalifitseeruda Destination Poker põhiturniirile?

Leia Paf pokkeritoas üles "Destination Poker Qualifier" satelliidid ja finaalturniirid. Destination Pokeri paketti on sul võimalik võita igal kolmapäeval ja pühapäeval. Satelliidid neile kahele iganädalasele finaalile toimuvad iga päev. Mõlemal iganädalasel finaalil on üks Destination Pokeri pakett garanteeritud. Küll aga lisandub iga auhinnapotis oleva 500 € kohta veel üks pakett. Seega kui auhinnapotti koguneb 1000 €, läheb välja juba kaks Destination Poker paketti.

Igapäevased kvalifikatsioonid
Kl 20:00 ja 22:00 - Rebuy satelliit 75 € finaalile – sisseost 5.50 €
Kl 21:00 - Freezeout satelliit 75 € finaalile – sisseost 11 €

Kolmapäeviti ja pühapäeviti finaalid
Kl 21:00 - 75 € Freezeout finaal – 1 garanteeritud pakett Destination Poker turniirile

Destination Poker paketid sisaldavad ühte kohta põhiturniiril. Lisaks sisaldavad need reisi, toitlustust, majutust ja transporti kahele – just nii, võitja saab ka sõbra pokkeriseiklusele kaasa võtta! Põhjust on tulla enamgi, sest eelmisel aastal võitis turniiri ja 6450 eurot soomlane Jouni Hokkanen.

Paf on juba välja kuulutanud ka iga-aastase pokkerikruiisi Paf Live Marine Cup kuupäevad, milleks on 13.-15.oktoober 2023. Lisainfo leiad ürituse Facebook lehel siit.

paf kasiino.jpg

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5