Paf Live: Marek Selgeveer võttis viimaks oma!
  • Jokker.ee
  • 18.09.2016
  • 0

Paf Live: Marek Selgeveer võttis viimaks oma!

17. septembril Olympic Park kasiinos toimunud menuka Paf Live pokkeriturniiri tšempioniks krooniti Marek Selgeveer (pildil). Enda sõnul pole Marek Paf Live'i veel kordagi varem võitnud, küll tulnud aga koguni neljal või viiel korral teiseks. 

Et suvi on läbi, näitas ilmekalt turniiri osalejate arv - laudades leidis istekoha 102 pokkerisportlast, kellest 26 kasutas ka teist elu (re-entry). Seda oli tublisti rohkem kui augustis, mil võistles vaid 75 mängijat. Ürituse auhinnafond oli 8153 eurot, millest sai osa 12 parimat. Tavapäraselt premeeriti nii üldarvestuse parimaid kui üllatusjaotuste võitjaid Pafi nänniga, lisaks said viis edukaimat tasuta online-pileti.

Mullimees ning parim naine lahkusid aga tasuta piletiga järgmisele Paf Live'ile. Esimene (lohutus)auhind läks Enar Karlsonile, kes oli tõepoolest ka mullimängus kindel shortstack ning "päästis" oma langemisega ülejäänud mängijad hoopis tõsisemast draamast. Parima naise au kuulus aga Tiina Tammetarile, kes näitas terve turniiri korraliku ning julget mängu, püsides pidevalt pildis. Kokku osales turniiril 10 naist, lisaks Tiinale andsid enda kohalolekust korduvalt märku ka Carmen-Elina Kupri ning Ave Lepik

Finaallaud algas järgmisel seisul:

Kalle Suvi - 667000 

Rikard Relander - 555000 

Rain Elmik - 527000 

Lehar Linno - 464000 

Tadas Pranckevičius - 415000

Marek Selgeveer - 394000 

Tauno Tagel - 391000 

Timo Rantamäki - 178000 

Kristjan Abakanov - 172000 

Janek Hin - 79000

marine cup.jpg

Kümnest parimast oli selgelt aktiivseim Marek, kes koksas algatuseks välja nii Kristjan Abakanovi kui Timo Rantamäki ning tõusis sellega liidriks. Pärast vanameister Rain Elmiku elimineerimist leedulase poolt koitis Tauno Tageli tähetund. Tal õnnestus saada kahes järjestikuses jaotuses  ning sellega mõlemal korral ka mehetegusid teha. Esimeses jaotuses hävitas Tauno Janek Hini, teises aga Rikard Relanderi. RIkard kukkuski kohe välja, Janek jäi aga ülishordiks ning langes juba järgmises jaotuses pärast Rikardit.

Järele jäi esiviisik. Sealgi oli ühel mehel - Lehar Linnol - selgelt vähem nööpe ning temalgi ei õnnestunud rongi alt pääseda. Kuna esinelik alustas mängu üsna võrdses seisus, otsustati sõlmida diil, garanteerida kõigile 1300 eurot ning jätta esikohale 564.

Mõningase kabetamise järel olidki kõik mehed enne floppi all-in. Jaotuse võitis suuruselt kolmanda stäkiga Tauno, kukutades sellega konkurentsist hetke chiplooseri, kelleks oli Kalle Suvi. Kuigi Kalle käsi oli parem kui Marekil ning leedulasel Tadas Pranckevičiusel, sellest paraku kasu ei olnud. Seevastu Marekil vedas jällegi - ta kaotas küll Taunole ja Kallele, kuid võitis neist kahest oluliselt suurema punktisummaga Tadast ning jätkas suure stäkiga. Tadasele kuuluski eilse turniiri kolmas koht. 

PAF HEART POKER ESIMESE DEPOSIIDI BOONUS ON 250 EUROT

Heads-up'i alguses oli seis taas võrdne ning Marek ja Tauno otsustasid veelkord riske maandada. Otsustati, et mängitakse 10 jaotust ning juhul kui selle käigus võitjat ei selgu, jagatakse 564 eurot pooleks ning selgitatakse turniiri võitja avatud kaartidega. Nii ka läks ning viimane jaotus oli puhtalt statistika. Pokkeri-mälumängu huvilistele (kes teab, äkki küsitakse seda kätt näiteks järgmistel suvepäevadel) olgu öeldud, et karikavõitja otsustas jaotus, kus Mareki   alistas Tauno , saades lauda veel ühe kaheksa.

Mõlemale mehele tasuks hea mängu eest 1582 eurot, karikas läks aga Marekile. "Ma olen vist mingi neli või viis korda Paf Live'il teiseks jäänud, kuid võitnud pole kordagi," kommenteeris alati heatujuline ning jutukas tšempion ise.  Nüüd on viimaks ka see tiitel käes!

Paf Live 17.09: €70 No Limit Holdem re-entry (102 osalejat)

Lõppjärjestus ja auhinnarahad

1. Marek Selgeveer - 1582
2. Tauno Tagel - 1582
3. Tadas Pranckevičius - 1300
4. Kalle Suvi - 1300
5. Lehar Linno - 529
6. Janek Hin - 423
7. Rikard Relander - 326
8. Rain Elmik - 277
9. Timo Rantamäki - 236
10. Kristjan Abakanov - 211

Paf Live jätkub 29.-31. septembril juba merel, Peterburgi suunduval kruiisilaeval. Kuidas pääseda kord aastas toimuvale Paf Live Marine Cup'ile ning millega üldse tegemist on, saate täpsemalt lugeda siit. Eilseid sündmusi saad aga järelvaadata meie live-blogi lehel, lisaks leiad mõned pildid ka Facebookist.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker