Panigi ära! Tantsutähest pokkerisõber Mairold Millert on Saaremaa meister!
  • Jokker.ee
  • 11.06.2017

Panigi ära! Tantsutähest pokkerisõber Mairold Millert on Saaremaa meister!

10. juunil toimusid Grand Prix Kuressaare kasiinos iga-aastased Saaremaa lahtised meistrivõistlused, mille võitjaks krooniti tantsutähest pokkerisõber Mairold Millert (pildil)!

Viiel laual toimunud ülimenukast pokkeriturniirist võttis osa 63 mängijat, kes tegid lisaks ka 10 re-entryt. Osalejate huvi oli niivõrd suur, et kõik 50 algset kohta müüdi välja juba nädal enne võistluse algust, kuid mängu lasti siiski ka teised huvilised. Tegemist on uue osalejate arvu rekordiga Saaremaal ning eelmise aasta tulemus ületati koguni seitsme mängijaga. 

Saaremaa MV.jpg63 pokkerisportlast! Rohkem mängijaid poleks Saaremaale lihtsalt mahtunud.

Turniiril osales nii Saaremaa pokkeriparemik kui ka ohtralt külalisi muudest Eestimaa paikadest. Kõige suuremate välisdelegatsioonidega olid esindatud Pärnu ja Tallinn ning osalejate seas ka sellised staarid nagu Markku Koplimaa, Roland Luik, Villu Metsur, Marius Morel, Priit Hansalu, Laur Sibold jpt.

12 tundi väldanud võistluse lõpetas põnev esikohaduell Mairoldi ning Pärnu pokkeriklubi esindaja Jüri Kruusmanni vahel, mis algas viimase kindlas eduseisus. "Mul polnud midagi kaotada, pidin suruma alusest peale," tunnistas Mairold hiljem. Agressiivne mäng tõi ka edu ning tegemist oli üldse esimese korraga, mil Saaremaa meistritiitel No Limit Holdemis Saaremaalt välja rändas. 

Vastavalt 1041 ja 680 eurot teeninud Mairoldile ja Jürile järgnesid Wismari pokkeriklubi veteran Alo Kaste ning Eesti esimeseks freerolli meistriks tulnud Villu Metsur a.k.a. "Frillu" a.k.a. "Freerolli-Villu". Ühtekokku jagus auhinnaraha kaheksale parimale, tavapäraselt ootasid osalejaid ka üllatusauhinnad, tervitusjoogid ning snäkid. Samuti käis aktiivne rahamäng. 

Saaremaa meistrivõistlused 2017: €50 No Limit Holdem freezeout
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Mairold Millert - 1041
2. Jüri Kruusmann - 680
3. Alo Kaste - 502
4. Villu Metsur - 354
5. Andro Reimal - 236
6. Tauri Jaus - 190
7. Raiko Murulauk - 151
8. Andrus Siim - 128

Ürituse pilte saad vaadata Casino Grand Prix Facebooki lehel
Laur Sibold ja Mati Pirn.jpg

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5