Perfect Blackjack: lase arvutil enda eest otsustada ning jälgi mängu!
  • Jokker.ee
  • 03.12.2019
  • 0

Perfect Blackjack: lase arvutil enda eest otsustada ning jälgi mängu!

Selle sügise üks uuemaid ja põnevamaid kasiinotooteid on NetEnti poole turule toodud uus live-kasiino Blackjack. Seda uue generatsiooni mängu saavad nautida ka Eesti kasiinosõbrad, näiteks sobib selleks hästi Coolbet

Perfect Blackjack nime kandev mäng erineb tavapärasest selle poolest, et mängijal ei tule enam ise otsuseid langetada (kas passida, võtta kaarti, duubeldada või splittida). Nüüdsest teeb arvuti otsused mängija eest, lubades sel viisil kasiinomängude mõistes ülikõrget, umbes 99,5%-list keskmist tagasimakset.

Mängukorraldaja vaatevinklist "ausas Blackjackis" (kus proffidel puudub võimalus "kaartide lugemiseks" või muudel viisidel mängu mõjutamiseks) väljendab 99,5% ideaalilähedast tulemust. Piltlikult öeldes tähendab see seda, et puhtmatemaatiliselt peaks 200 eurot panustanud mängija saama 199 eurot tagasi ning 1 euro jääb kasiinole. Mõistagi maksab päriselus variatsioon ning sõltuvast juhusest võib mängija jääda ka plussi või isegi suuremasse miinusesse. 

Tavamängija, kes peab ise lauas otsuseid langetama, ei suuda mõistagi kunagi sellist protsenti saavutada, sest Blackjackis loeb mänguoskus täpselt sama palju nagu teistes kaardimängudes (näiteks pokkeris). Kehvadel Blackjacki mängijatel, eriti neil, kes kipuvad näiteks purjuspäi mängima, võib keskmine matemaatiline tagasimakse olla ka alla 75%, mis tähendab, et neil on ka lühemas perspektiivis pea võimatu plussi jääda.  

Mida uus mäng mängijate jaoks muudab? Esiteks suurendab see oluliselt võiduvõimalusi ning teiseks võimaldab ka mängu jälgides Blackjacki strateegia enda jaoks selgeks teha. Kui tunned huvi, siis võid seda Coolbetis kasvõi kohe proovida.

 AVA KONTO COOLBETIS JA SAA KOHE 10 TASUTA SPINNI SLOTIMÄNGUS STARBURST

 Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult! 

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker