5 lihtsat nippi võiduvõimaluste suurendamiseks blackjackis
  • Jokker.ee
  • 28.12.2016
  • 0

5 lihtsat nippi võiduvõimaluste suurendamiseks blackjackis

Blackjack on mäng, kus teoreetiliselt on mängijal kaarte lugedes võimalik kasiino vastu matemaatiline edu saavutada. Menufilm „21“, kus mängijatetiim tühjendas edukalt Las Vegase kasiinosid, põhines tõsielusündmustel. Aga olgem realistid, kui paljud meist viitsivad blackjacki sedavõrd tõsiselt võtta, et lugematuid tunde kaardilugemistehnikaid lihvida? Enamus inimesi tahab kasiinos mängides hoopis väikest adrenaliinilaksu ja argimõtetest eemaldumist.

Võitvaks mängijaks saamine ei ole lihtne ülesanne, aga enda võiduvõimalusi saab mõne lihtsa reegli järgimisega märgatavalt suurendada. Isegi kui pole illusiooni, et eelis oleks mängija poolel, siis ilmselt keegi ei taha minna kasiinosse plaaniga raha võimalikult kiiresti kaotada?

Panime kirja 5 lihtsat nippi, kuidas blackjacki lauas paremini hakkama saada.   

1.Tutvu blackjacki põhitrateegiaga (basic strategy)

Baasstrateegia kohta leiab netiavarustest väga palju materjali. See, et 15 pealt tuleb alati võtta kaart, kui diileril on 10, kuid mitte võtta kaarti, kui diileril on 6, võiks olla igale blackjackihuvilisele pähe kulunud.

2. Väldi kindlustuse (insurance) võtmist

Kuigi diileri äss on hirmuäratav kaart, siis kindlustuse võtmine on matemaatiliselt tõeline luuseripanus. Kui sa juba oled kasiinosse gämblima läinud, siis see ei ole kindlasti koht põnnama lüüa!

3. Diileri lahtine kaart on sama tähtis, kui sinu kaardid

Alati võta mänguotsuse tegemisel arvesse diileri kaarti. Väike kaart (2-6) on sulle kasulik, suured kaardid tõstavad omakorda diileri võiduvõimalusi.

4. Anna endale rohkem mõtlemisaega

Kui oled algaja mängija ning olukorra hindamine võtab aega, siis ei ole soovitatav istuda mängulaua esimeses boksis, sest seal pead alati otsustama võrdlemisi lühikese aja jooksul. Hilisemas boksis on mõtlemisaega rohkem.

5. Ära tee endale mängimisega liiga

Kindlasti kõige tähtsam reegel. Otsusta juba enne kasiinosse minekut, kui palju mängimise peale ilma haiget saamata kulutada võid ning hoia sellest piirist kinni. 

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker