Märksõna: blackjack

5 lihtsat nippi võiduvõimaluste suurendamiseks blackjackis

Võitvaks blackjackimängijaks saamine ei ole lihtne ülesanne, aga enda võiduvõimalusi saab mõne lihtsa reegli järgimisega märgatavalt suurendada.

Lühijutustus Õppelaen

„Ma räägin sulle – paneme mõlemad ainult viis sotti. Kümnestega. Pooleks. Äkki saame Jackpoti, mõistad," jätkas Tom minu painamist. Põhjusega - täna oli õppelaen arvele kantud.

Muudatused mängijate reitingusüsteemis

  • Hendo Mobs
  • 01.04.2016
  • Varia

Rahvusvaheline Pokkeriföderatsioon (IFP) ja Rahvusvaheline Mõttemängude Assossiatsioon (IMSA) on otsustanud kardinaalselt muuta mõningate populaarsete mängude reitingusüsteeme.

Spordiennustus algajale 3: Mis on 1X2 panus?

Täna räägime pikemalt 1X2 panustest, mis võivad oma olemuselt olla nii üksikpanused kui ka osa mitmik- või süsteempanusest.

€3000 väärtuses kuldseid rahakaarte Unibeti Blackjacki-laudades

Igal nädalavahetusel pannakse Unibeti Blackjacki laudadesse 170 kuldset rahakaarti, millede koguväärtus on 3000 eurot.

Mängurist pangaröövlit ootab kuni 20-aastane vanglakaristus

  • Jokker.ee
  • 15.12.2016
  • Varia

USA-s Blackjacki mänginud mees, kes lahkus lauast vaid selleks, et lähedal asuv pank tühjaks teha, sai kohtus süüdistuse.

13. mail selgub esimene Pärnu meister Blackjackis, osalustasu vaid 33 eurot

Mai teisel nädalavahetusel Casino Grand Prix poolt läbiviidava menuka Pärnu pokkerifestivali raames selgub lisaks linna parimale pokeristile ka Pärnu meister Blackjackis.

Paf annab Sulle 50 tasuta vooru Desperado Blackjackis!

Kuni selle pühapäevani (18. mai kell 23:59) saavad kõik Pafi mängijad 50 tasuta mänguvooru uues Metsiku Lääne hõngulises Desperado Blackjackis.

Perfect Blackjack: lase arvutil enda eest otsustada ning jälgi mängu!

Selle sügise üks uuemaid ja põnevamaid kasiinotooteid on NetEnti poole turule toodud live-kasiino uue generatsiooni Blackjack.

Ka tegijatel juhtub: Pafi Blackjackis oli pikalt mängijatele kasulik viga

Pafi online-kasiino on lõbustanud oma mängijaid juba mõnda aega Desperado Blackjack kampaaniaga, milles oli pikalt mängijatele kasulik tehniline viga.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5