Ka tegijatel juhtub: Pafi Blackjackis oli pikalt mängijatele kasulik viga
  • Jokker.ee
  • 01.02.2020
  • 0

Ka tegijatel juhtub: Pafi Blackjackis oli pikalt mängijatele kasulik viga

Pafi online-kasiino on lõbustanud oma mängijaid juba mõnda aega Desperado Blackjack kampaaniaga, milles oli pikalt mängijatele kasulik tehniline viga.

Kõnealune kampaania ise oli muidu väga lihtne: nimelt tuli mängijal teha Pafi Desperado Blackjackis vähemalt 20 euro väärtuses panuseid, mille eest ta sai preemiaks 50 tasuta mänguvooru - igaüks väärtusega 10 senti. 

Milles seisnes aga viga? Nimelt selles, et tasuta voorude ajal tehtud splittide ja duublite eest ei võetud mängija kontolt maha täiendavalt raha. Näiteks juhul, kui sulle jagati kaks viite, mille sa splittisid ning splititud käed mõlemal juhul ka duubeldasid, oli sinu panuseks endiselt 10 senti. Võita võis samas aga palju rohkem - kui mõlemad sinu käed "pidasid", maksti välja kenad 80 senti. 

small_width.jpg

Mõistagi ei tähendanud see kampaania Pafile pankrotiohtu, sest kuigi kõik teadlikud mängijaid said pisikese kasumi, olid panused siiski väga väikesed. Samas oli kampaanias osalevatel mängijatel jällegi lõbu laialt, sest  Blackjacki tuli mängida hoopis teistmoodi. Ehk nendesamade viite splittimises ja punktisumma 5 või 15 duubeldamises polnud midagi imelikku, pigem oli see lausa reegel.

Selle aasta alguses parandati see viga viimaks küll ära - nüüd ei anta 20 euro läbimängimise eest enam 50 mänguvooru, vaid 5 eurot puhtalt kätte. Lõbu on küll vähem, kuid ikkagi on tegemist mängijatele kasuliku kampaaniaga, mis on ka hetkel aktiivne. 

Pakkumises osalemiseks ava Pafi konto, või kui see on Sul juba olemas, siis logi sisse ja ava pakkumise leht. Seejärel:

1. Aktiveeri pakkumine

2. Mängi sel nädalal (hiljemalt pühapäevaks, 2. veebruariks kell 23:59) vähemalt 20€ eest mängu Desperado Blackjack

3. Sulle kantakse arvele 5 eurot puhast raha, mida pole enam vaja kuskil läbi mängida!

Pärisraha.jpgUUELE PAFI MÄNGIJALE: 25 TASUTA PÄRISRAHA KEERUTUST + 10 EUROT!

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker