Pot limit omaha Eesti meistriks tuli Toomas Linnamägi
  • Imre Leibold
  • 13.04.2016

Pot limit omaha Eesti meistriks tuli Toomas Linnamägi

Eile selgus 2016. aasta Eesti pokkerimeister pot limit omaha mänguformaadis. 70 mängija konkurentsist väljus võidukana Toomas Linnamägi.

6-max turniiril viiakse mängijad ühte lauda juba siis, kui järgi on seitse mängijat. Eilne mitteametlik finaallaud algas järgmisest seisust:
blob

Finaallaua mull jäi üheainsa käe pikkuseks, kui Imre Leibold tegi 8bb stäkist panga suuruse tõste 14 000 ning Toomas lõi omakorda panga võrra otsa. Imre  oli pot limit omaha kohta äärmiselt  domineeritud Toomase  poolt ning  lauaga oli kõik juba turnil selge.

Ei läinud kaua, kui lahkuda tuli ka teisel päeva lühikese stäkiga alustanud mängijal. Rain Mölderkivi ründas Heiti Riisbergi avatõstet ja Toomase calli suurelt blindilt tõmbekäega , aga Heiti leidis  käega calli ning kuningad pidasid riverini. 

Järgmisena langes Heiti, kes suutis küll hetkeks väikestäki staatusest välja rabeleda, kuid paraku jäi rõõm lühikeseks. Viimased nupud läksid jällegi Toomasele. 

Andres Eisler kukkus välja klassikalise cooleriga:
 blob

Esikolmik alustas mängu järgmisest seisust:

blob

Olukorrad muutusid kiiresti, vahepeal langes Andres Abakanovi stäkk 57k peale, aga siis duubeldas ta kaks korda läbi Toomase ning tõusis lausa chipliidriks! Võrdsete heitluses jäi lõpuks alla Igor Pihela, kui stäkid läksid Toomasega enne floppi sisse  vs , Toomas floppas masti ning elimineeris finaalpäeval juba neljanda mängija. Aga üks peanahk oli tal veel võtta.

Kuna mängijate stäkid olid küllaltki võrdsed, otsustasid nad jätta võitjale boonuseks €100 ja ülejäänud raha pooleks jagada. Seega edasi mängiti peamiselt meistritiitli peale. Turniiri saatus otsustati järgmise jaotusega:

blob

Andresel jäi küll näputäis nuppe järgi, aga need läksid sisse järgmine jaotus  vs  ning Toomase üheksad pidasid lõpuni vastu.

„Pot limit omaha on vaieldamatult mu lemmikmäng ning seetõttu on eriti hea meel just selles formaadis meistriks tulla,“ kommenteeris värske võitja. Tegemist on Toomase esimese Eesti live-meistritiitliga, onlinest on tal ette näidata võit fixed limit holdem turniirilt.

Pot limit omaha 6-max tulemused
blob
Täna selgub EMV-l meister 8-game segamängus, mille finaallaud algab kell 16.00 ning seda saate jälgida Jokker.ee live blogi vahendusel. Kell 18.00 algab meistrivõistluste kõrgeima 500-eurose sissemaksuga 6-max no limit holdem turniir.  

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5