Rakvere mängija Marger Pormann jõudis Sunday Million pokkeriturniiri finaallauda
  • Jokker.ee
  • 07.04.2020

Rakvere mängija Marger Pormann jõudis Sunday Million pokkeriturniiri finaallauda

Täna varahommikul jõudis taaskord eestlane iganädalase maailma ühe tähtsaima Pokerstars Sunday Million pokkeriturniiri finaallauda - sel korral Rakvarest pärit mängija Marger "bolsena" Pormann (pildil), kes saavutas auväärse 7. koha ja teenis sellega 37 566 dollarit (34 434 eurot).

Kahepäevase, 109-dollarilise osalustasuga turniiril osales 23 031 mängijat, kaks miljonit dollarit garanteeritud auhinnafond kujunes lõplikult aga üle 3,1 miljoni dollari.

"Kui 150 mängijat oli alles, siis kukkusin korra 4BB peale (big blind ehk suur pimepanus), aga õnnestus rongi alt välja tulla ja õigel ajal ässad pihku saada," tõi Marger ühe turniiri tähtsaima hetke välja. "Finaallauda jõudsid kõik enamvähem võrdsete stäkkidega, aga kahjuks kaardijooks enam ei toetanud ja seetõttu jäi laeks 7. koht."

"Kui 20 mängijat oli alles, siis läksi pulss lakke!"

Marger tõdes veel, et kuna vahe peal oli päevane paus, siis trenn ehk korralik füüsiline koormus aitas teisel päeval mõistuse kainena hoida ning vastupidavust toolil püsida. Peamiselt internetipokkerit harrastanud 15-aastase mängukogemusega Margeri senine suurim võit oli 6000 tuhande dollari kandis.

Sunday Million finaallaua tulemused 7. aprill:

image.png*neli viimast mängijat sõlmisid auhinnarahade jagamise kokkuleppe

OlyBetis algab laupäeval 5000€ lisatud auhinnafondiga Summer Showdown Online Seeria

Järelvaata allolevast videost finaallaua heitlust


Korralik tulemus nädalavahetuselt tuli ka rahva lemmikult Tarmo Tammelilt, kes Pokerstars Sunday Million $215 Warm-Up 1388 osalejaga turniiril saavutas auväärse 3. koha ja teenis sellega 22 105 dollarit.

Eesti pokkerimängijad on korduvalt Sunday Millionil edukad olnud. Esimese suurvõidu sai kogenud pokkerihai Madis Ormisson juba 2005. aasta detsembris, alistades PokerStars "$500 000 Guaranteed" turniiril (Sunday Millioni eelkäija) 3544 konkurenti.

2013. aasta veebruaris võitis Sunday Millioni Uku "parmupill" Valner, kes teenis 7848 mängija konkurentsis saavutatud võidu eest koguni 170 000 dollarit. 2017. aasta jaanuaris õnnestus Sunday Million turniir võita Tarmo Sengbuschil, kes teenis 85 000 eurot.

Järgmine Sunday Million leiab aset pühapäeval, 18. aprillil - Pokerstars garanteerib auhinnafondiks 2,5 miljon dollarit.

Optibetis 50-miljonilise garantiiga festival

large.jpg
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5