Optibetis algab 50-miljonilise garantiiga festival + teised aprilli pakkumised
  • Jokker.ee
  • 02.04.2020
  • 0

Optibetis algab 50-miljonilise garantiiga festival + teised aprilli pakkumised

Märts oli Optibeti pokkeritoale taaskord väga edukas kuu - ainuüksi Eestis kasvas mängijate hulk tunduvalt ning suurematel turniiridel püstitati järjepanu uusi rekordeid.

Kuid meil on alust arvata, et äsja alanud aprill tuleb tõenäoliselt veelgi edukam, liiati on ju algamas 50-miljonilise kogugarantiiga suurfestival GG Series vol. 4.

Lisaks väärivad tähelepanu Ru$h & Cas$h igapäevased reigirallid, igal täistunnil algavad "#Stayathome freerollid, igapäevane AoF väljakutse, senisest madalam turniirireik ning ikka ja jälle - iganädalane 500 000 $ GTD suurturniir GG Masters.

Tea, et Optibet on ainus Eestis litsentseeritud pokkerisait, mis võimaldab mängida maailma ühes suurimas, GG-pokkerivõrgustikus. 

Kuni 100% cashback - vaid Optibetis!

GG Series vol. 4 - 50 miljonit dollarit garanteeritud!

Megafestival Good Game Series on tagasi! 5.-26. aprillil toimub 458 turniirist koosnev suurfestival, mille kogugarantii on hiiglaslikud 50 miljonit USA dollarit! Actionist on oodatud osa saama ka kõik vähemalt 21-aastased Eesti pokkerisõbrad, kel on Optibeti konto. Kui Sul seda veel pole, siis saad selle avada turvaliselt siia klikates

Turniiride sisseostud algavad kõigest ühest dollarist, kuid eriti suured vaalad on oodatud võtma mõõtu ka tõelistel High-Roller turniiridel, mille osalustasud ulatuvad kuni 5000 dollarini.

Turniirid toimuvad neljal erineval tasemel: (Low (L) -2 kuni 10,50 dollarit, Mid (M) - 20 kuni 105 dollarit, High (H)-200 kuni 1000 dollarit ja High Rollers (HR) – 2500 kuni 5000 dollarit).

NB! Tasub aktiivselt kaasa lüüa, sest lisaks jagatakse laiali veel 300 000 dollarit võistlussarja parimatele!

Mullu septembris toimunud GG Series 3 põhiturniir kulmineerus 120 tuhande dollarilise overlayga ning lõppes eestlastele üsna edukalt: "VeneJuuditar" saavutas 9. ning "Gut Voldemar, Gut!" 15. koha, teenides vastavalt 9532 ning 4843 dollarit auhinnaraha. 

Mõlema mehed on Eestis hästi tuntud netiprofid, kes näitasid kogu turniiriseeria vältel head mängu. "VeneJuuditar" sai tosin vähemalt 1000-dollarilist cashi, sh. teise koha 100K turniiril, mis tõi sisse 16 104 dollarit. "Gut Voldemar, Gut!" sai tublid seitse neljakohalist cashi, kahel korral aga koguni üle 10 000 dollari. Mõlemad mehed said tänu heale mängule lisa ka üldisest edetabelist.

50K GTD Optibet suur.jpg

450 000 dollarit lisaraha Ru$h & Ca$h sõpradele 

Kui kiiret mängu armastavaid turnasõpru ootab Optibetis Spin & Gold, siis rahamängijaid Ru$h & Ca$h. Kindlasti on viimastele hea uudis see, et ajavahemikus 1.-30. aprill premeeritakse aktiivsemaid Ru$h & Ca$h mängijaid kopsakate auhindadega.

Kui eelnevatel kuudel jagati auhindu iganädalaselt, siis nüüd on reigirallid igapäevased. See tähendab yäpselt 15 000 dollarit iga nädalapäeval esmaspäevast pühapäevani! Sul ei tule teha midagi muud, kui mängida Ru$h & Ca$h rahalaudades Sulle sobiva(te)l taseme(te)l.

Iga reigiks makstud 0,01 $ eest saad ühe punkti, eraldi registreeruda (teha opt-in) pole kuskil vaja. Iga päev on ka happy hour (05:00-07:00 Eesti aja järgi), mil saab topeltpunkte. Ja mitte ainult - tavapäraselt toimuvad Ru$h & Ca$h laudades rahasajud. 

Iga päeva lõpus premeeritakse iga mängutaseme edukamaid punktikogujaid (kokku 4 taset, võid võita ka enam kui ühel tasemel) lisarahaga. Tea sedagi, et Ru$h & Ca$h laudades kogutud punktid ei lähe kindlasti raisku, vaid nende eest makstakse Sulle läbi Kalabistroo programmi ka korraliku, kuni 100%-list cashbacki!

100-eurone freeroll igal täistunnil

Ülemaailmse koroonapandeemiaga kaasneb teatavasti soovituslik liikumiskeeld, mis tähendab seda, et kui pole tungivat vajadust kodust lahkuda, siis enda ja teiste tervise huvides tasub välisust mitte avada.

Niisama kodus istuda on aga kindlasti igav ning seetõttu on teretulnud igasugune meelelahutus. Optibeti pokkerimängijad on oodatud alates 27. märtsi keskpäevast igal täistunnil toimuvatele 100-eurose auhinnafondiga freerollidele. Nii 24 tundi päevas!

Pane tähele ka seda, et garanteeritud auhinnafondiga turniiridel on reik nüüdsest 8%, High-Roller ja Bounty turniiridel aga kõigest 5%.   

8%.jpg

MÄNGI OPTIBETIS JA TEENI KUNI 100% CASHBACKI!

All-in or fold: mängi 100 jaotust ja saa 1 buy-in kauba peale. Nii iga päev!

Nii asiaate kui teise adrekanäljaseid pokkerimängijaid hullutavas ning erakordselt terava mänguformaadiga All-in or Fold (AoF) laudades jätkub juba märtsis alanud kampaania, mille käigus puistatakse kõikidele aktiivsetele mängijatele raha juurde.

Igaüks, kes mängib ajavahemikus 1.-30. aprill päevas vähemalt 100 kätt AoF laudades, teenib täiesti niisama 1 buy-in'i. Just nimelt - see kampaania kestabki iga päev!

Paralleelselt saab AoF laudades osaleda ka n.ö. bingopokkeri väljakutsetes, Holdemis on piiriks 50, Omahas aga 20 kätt. Mida Bingopokker endast kujutab ning kas see võiks olla ka biiditav, tasub lugeda siit. AoF mängudes on kokku 7 erinevat limiiti vahemikus 0,10$/0,25$ kuni 5$/10$.

Aina suurem ja suurem GG Masters - $500 000 GTD igal pühapäeval

Igal pühapäeval kell 20:00 (Eesti aja järgi) algab Optibetis nüüdsest juba 500-tuhande dollarilise garantiiga suurturniir GG Masters, kus tekkis viimane kord ka overlay. Eestlased löövad sel turniiril iga nädalaga aina aktiivsemalt kaasa - näiteks märtsi viimasel nädalal oli neid juba 53.   

GG Mastersi sisseost on jätkuvalt 150 dollarit (umbes 135 eurot) ning tegemist on puhtakujulise freezout'iga, kust puuduvad re-buy või re-entry võimalused. Algstäkk 10 000, esimesed tasemed 25/50 (200xBB) ja vältavad igaüks 15 minutit. Hiline registeerimine on võimalik 3 tunni jooksul. 

Kvalifitseeruda saab läbi online-satikate, mis on kahel tasemel  - vastavalt 1,50$ ja 15$. Neist viimastel on alati ka korralikud garantiid ning tasub rõhutada sedagi, et 2020. aasta parimaid GG Masters mängijaid ootavad vägevad eriauhinnad!

Naudi parimat pokkerit koos Optibetiga!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5