GG Mastersi garantii kerkis 500K-le: striimi ja osale turniiril tasuta!
  • Jokker.ee
  • 25.03.2020
  • 0

GG Mastersi garantii kerkis 500K-le: striimi ja osale turniiril tasuta!

Optibet pokkeritoas 22. märtsil toimunud 400 000-dollarilise kogugarantiiga GG Mastersil osales rekordilised 3051 mängijat, mis ületas võimsalt senised rekordid. 

Aga seegi pole veel kõik! Sel nädalal on kogugarantii juba 500 000 dollarit ehk overlay vältimiseks tuleks eelnev rekord taaskord võimsalt ületada. Teisisõnu öeldes on kindel, et juhul kui turniiril osaleb alla 3333 mängija (enne eelmist pühapäeva oli rekord kõigest 2260), siis overlay ka tekib!

Kell 20:00 algava GG Mastersi sisseost on endiselt 150 dollarit (139 eurot) ning mängitakse freezeout-formaadis. Esimese 3 tunni jooksul on võimalik hiline registreerimine, mängijad alustavad 10 000 punktiga, esimesed tasemed on 25/50 (200xBB) ja vältavad igaüks 15 minutit. Turniiril kehtib ka tasuta mullikindlustus ja võimalus osakuid müüa.

Möödunud nädalal osales GG Mastersil 43 Eesti mängijat ning sel aastal on Eesti pokkeriproffide ühed suurimad võidud tulnud just Optibeti pokkeritoast! 

Liitu suurepärase actioniga siin

Osale GG Mastersil tasuta!

Sel nädalal annab Optibet kõikidele Twitchi või Youtube'i kanalit omavatele mängijatele tasuta GG Mastersi pileti!  

Pileti väärtus on 150 dollarit ning parim striimer saab lisaks 250-dollarilise tasuta pileti Phased: HR Week turniirile (just seesama turniir, mille Aleksei Smirnov veebruari alguses võitis).

Kampaanias osalemiseks tuleks saata aadressile support@optibet.ee e-mail koos striimi lingi ja oma Optibeti kasutajanimega. See tuleks teha hiljemalt üks tund enne turniiri algust ehk pühapäeval kell 19:00. NB! Tegemist peab olema (varasemalt) aktiivse kanaliga, kuid see ei pea olema seotud pokkeriga. 

Suurendatud garantiid ja High-Rollerite nädal

Kuna viimastel nädalatel on online-pokkeri mängimine tunduvalt aktiveerunud, suurendati ka paljude teiste tähtsamate turniiride garantiisid.

Boosted Garantiid.jpg

Samuti ei tasu unustada kuni 29. märtsini toimuvat 96 turniirist koosnevat High-Rollerite nädalat, mille kogugarantii on 9 miljonit dollarit. 

High-Roller festivali raames toimuvate turniiride  sisseostud jäävad vahemikku 210 - 5 000 dollarit, satelliitide käigus antakse ära vähemalt 1000 piletit ning 0,5% auhinnafondist läheb võitluseks maailmas vohava Covid-19 viiruse vastu. See raha lahutatakse maha operaatorite tuludest ning mängijate makstavaid auhinnarahasid see ei mõjuta.   

Tšekka täpsemalt järele Optibeti pokkeritoast!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5