Rapla meistritiitel läks viimaks...Raplasse!
  • Maheaatom
  • 07.05.2018
  • 0

Rapla meistritiitel läks viimaks...Raplasse!

Kui kahtedel esimesel Rapla meistrivõistlustel on võidutsenud Märjamaa mehed, siis kolmandal korral võtsid Rapla pokkerimängijad koduseinte toetusel viimaks oma ning saavutasid uhke kolmikvõidu!

Lisaks kohalikele mängijatele jahtisid Rapla tiitlit ka külalised Tallinnas, Viljandist, Suure-Jaanist ja Märjamaalt, kust olid kohal ka mõlemad varasemad meistrid - Veiko Aava ja Andrus Herkel.

Lõpp kuulus kindlalt Rapla meestele - esikoha saavutas Mati Männa (pildil), kellele järgnesid finaalis väga agressiivset mängu näidanud Reimo Varimõis ning ka möödunud aastal kolmandaks tulnud Margus Maltsar.

Esikoht tõi sisse 370 eurot, Reimo ning Margus teenisid vastavalt 235 ning 150 eurot. Rahadesse pääses ka Hannes Keskküla, keda premeeriti 100 euroga. 

2018. aasta Rapla lahtised meistrivõistlused: €50 No Limit Holdem
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Mati Männa - 370
2. Reimo Varimõis - 235
3. Margus Maltsar - 150
4. Hannes Keskküla - 300

Mais korraldab Betsafe veel kolm põnevat turniiri: 11. mail toimub Tallinnas Betsafe Live Liiga, 12. mail Betsafe pokkerikarika Karksi-Nuia etapp ning 18. mail Tartu Betsafe Live.

Juba juunis jätkatakse aga regionaalsete tiitlivõistlustega - 2. juunil selgub Aruküla, 10. juunil Põlva ning 15. juunil Haapsalu pokkerimeister. Kõikidele Betsafe'i poolt läbiviidavatele live-turniiridele saab kvalifitseeruda mugavalt ka internetis ning reeglina saab pileti võitnud mängija ise valida, millisel turniiril ta osaleda soovib.  

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino